Přejít na obsah

Po zařazení rychlosti nechce jet


slay

Doporučené příspěvky

Zdravím. Octavia 1.9 Tdi, 2001, najeto 150t.- poctivých, jsem 1. majitel. Včera ráno jsem dojel do práce úplně bez problému. V poledne nastartuji a už se mi zdál nepravidelný chod motoru. Po zařazení a spouštění spojky chtěl motor chcípnout. Zkusil jsem zařadit zpátečku a stejný problém. Bez rychlosti a přidání otáček motor běží. Vyměnil jsem ihned palivový filtr, ale nepomohlo. Následně jsem profoukl přívod z nádrže pusou. Málem mi praskly tváře, ale profoukl jsem (mám plnou nádrž a tankuji u stejné pumpy - nikdy problém). Nepomohlo. Octu jsem nechal tedy v práci. Asi nejjistější bude hodit jí na VAG, ale neměl jste někdo podobný problém? Myslel jsem, že by to mohlo být i zasrané síto v nádrži, ale to by asi chcípalo i při zvýšených otáčkách na volnoběh. 

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Tak nakonec to byla váha vzduchu. Vím, že teď bude hodně "chytráků", ale pro ty, co takovou hlavu nemaj. A zjistit závadu měl i jeden z uznávaných motorářů na severu Čech.

Opravený to bylo hned, ale teprve teď jsem si vzpomněl, že jsem dával dotaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...