Přejít na obsah

Klapka mísení vzduchu - základní nastavení VAG


meda45

Doporučené příspěvky

Zdravím,

mám na Vás prosbu, potřeboval bych provést základní nastavení klapky mísení vzduchu a zároveň klapky cirkulace vzduchu. Tu druhou zmiňovanou jsem, alespoň myslím, zdárně přes VAG nastavil (myslím, že to byl kanál 010). S tou první trochu tápu, proto prosím o radu, plus jaký hodnoty by pak měl VAG ukazovat. Mám totiž podezření na její funkčnost, i když VAG žádnou chybu nehází.

 

Jinak pokoušel jsem se hledat tady na fóru i jinde a všude jsem se dočetl proveďte základní nastavení ale nebyl způsob jak konkrétně přes VAG.

 

Děkuji za vaši radu.

 

Doplněno:

mám totiž pocit že klapka mísení pomalu odchází, dělal jsem ve VAGu test hodnot, beru krajní polohy, při pohnutí ovladačem se třeba nezmění, až pootočení třeba o půl otáčky pomůže. Navíc když pootočím ovladačem z nejnižší polohy třeba na 3/4 výkonu, klapka nejede plynule a jemně se zasekává.

 

Může být tedy špatná?

Editováno: , autor: meda45
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...