Přejít na obsah

Rozvody (řetězové) 1.2 TSI - hluk, problémy, výměna


taktik

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, suri. napsal:

Však zľavu má len na sade rozvodu inde nie a na konci sú ceny bez DPH

 

reťaz čerpadla FEBI 

a dva tmely neviem kde sa tam dajú vykydať , ja s jednym urobím tri takéto motory 

To nikdo netvrdí, jestli to je levnější nebo dražší, jen jsem zvýraznil, že slevu měl i na práci a ne jen na tu sadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele když to počítám bez těch dalších věcí okolo (vč.oleje), tak jen výměna rozvodů a olejového řetězu vyšla na cca 356€=9.192Kč. To je po slevách v AS 20% materiál a 35% za hubičku a byl bych spokojenej.  V roce 2022 jsem to měl za skoro 11tis Kč. Tak to tolik nehroťte.

 

Sice OT, ale přesto malá poznámka: po zkušenosti ze servisem na vsi, který měl sice práci za hubičku, ale napálil ceny neorigo dílů oproti jím provozovanému eshopu skoro 3x, a výměna tlumičů pružin a tyček stabiku za skoro 13tis Kč jsem ztratil všechny iluze o podnikání ve sféře autoopravárenství. Je to vlastně jedno, kam to člověk dá, jestli do AS nebo do nezávislého servisu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 10. 7. 2024 na 7:57, Richard271 napsal:

@Thomas87 ako si sa dostal k takým zľavám na prácu? Čo som pozeral tak v šekovej knižke sú zľavy len na materiál aj to do 20%. 

Kúpil som tam môjho Rapida a chodím na servis výhradne iba k nim. Tak asi zľava pre dlhoročného zákazníka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...