Přejít na obsah

Rozvody (řetězové) 1.2 TSI - hluk, problémy, výměna


taktik

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, suri. napsal:

Však zľavu má len na sade rozvodu inde nie a na konci sú ceny bez DPH

 

reťaz čerpadla FEBI 

a dva tmely neviem kde sa tam dajú vykydať , ja s jednym urobím tri takéto motory 

To nikdo netvrdí, jestli to je levnější nebo dražší, jen jsem zvýraznil, že slevu měl i na práci a ne jen na tu sadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele když to počítám bez těch dalších věcí okolo (vč.oleje), tak jen výměna rozvodů a olejového řetězu vyšla na cca 356€=9.192Kč. To je po slevách v AS 20% materiál a 35% za hubičku a byl bych spokojenej.  V roce 2022 jsem to měl za skoro 11tis Kč. Tak to tolik nehroťte.

 

Sice OT, ale přesto malá poznámka: po zkušenosti ze servisem na vsi, který měl sice práci za hubičku, ale napálil ceny neorigo dílů oproti jím provozovanému eshopu skoro 3x, a výměna tlumičů pružin a tyček stabiku za skoro 13tis Kč jsem ztratil všechny iluze o podnikání ve sféře autoopravárenství. Je to vlastně jedno, kam to člověk dá, jestli do AS nebo do nezávislého servisu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...