Přejít na obsah

Jarní sraz květen 2014


Bajuszka

Doporučené příspěvky

Aktualizace:


Čuzik 2 os. + pes - chatka č.1


Michael91 1 os. chatka č.1


Doktorone 2 os. + dítě - chatka č.2 pá - ne


Ghostbuster 2 os. - chatka č.3


Airman64 1 os. - chatka č.4 čt-ne


Mr.Chodny 1 os. - chatka č.4 (čt)pá-ne


Drizzy 1 os. - chatka č.4


Tarantulas 2 os. chatka č.5 pá-ne


Vick 2 os. chatka č.6 čt-ne


wladi 1 os. chatka č.7


czechmichael 1 os. chatka č.7 pá-ne


Moravecmilan21 ??? os. chatka č.8


Nemo.x  1 os. chatka č.8 so-ne


KubinoS 2 os. chatka č.9


 


Bajuszka 2 os. + pes - stan (st)čt-ne


brc.majkl 2 os. - stan


Sup1 ??? sup nebo plachta


 


Passport ??? Psal Vick


Lanny ??? Poslána SZ


AceVentura ??? Poslána SZ


PetříkJunior ??? Nejde odeslat SZ, prý nemůže příjmat nové SZ


 


K nově přidaným jsem napsala chatku každému zvlášť, jelikož nevím, jestli pojedou sami neb ne ;) Ale kdyžtak napište, že Vás můžu k někomu přihodit do chatky ať nejste po jedom :D Chatky Chanos jsou prý pro 3 osoby ;)


Michale tebe jsem zatím hodila k Wladimu, když se 4 nevlezete do jedné chatky ;) Ale klidně se to může ještě promíchat, kdo s kým a jak :D Je to jen orientačně ;)


Jinak pěkně se to rozrůstá a snad to i tak do května zůstane :)


Momentálně krásných 16 Supů :)


 


Štěpáne, jo jo mám to v podpisu, ale nemůžu vykoumat, jak to dát bez toho náhledu  :kol-27: 


 


Bája


Editováno: , autor: Bajuszka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je slušnej nářez :D Páni aby se nás nelekli až tam dorazí takových aut :D myslím jako k nám do restaurace. Jen drahá bando jelikož nás bude takový hafec a u nás v restauraci o víkendech je masakr tak nevím nevím jak to bude moct

 

být s volným výběrem jídel. Moc šancí tomu nedávám :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak naskenuj váš jídelní lístek, co by se mohlo v tu sobotu objednat a dej to sem a dopředu ti můžeme dát vědět, co kdo by si dal... Myslím, že z různých 10 (nebo kolik uznáš za vhodné) jídel si snad každý vybere a když ne, tak má smůlu a může pojíst v autě své domácí řízky :D To byla sranda samozřejmě :D

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No víš jak.My tam těch jídel asi máme 30 né-li víc. Tak zase vše to naskenovat asi taky nedám :D A mám takový pocit,že to by mi asi ani nedovolili :) A nebo dáme dohromady cca 4 jídla plus pro děti a pak bych vám to sem hodil a mrklo by jse

 

na to:).Každý by jsi když tak vybral a kdo by si nevybral měl by smůlu :).A nebo otvíračka je v 10h tak kdybychom tam na tu třeba půl jedenáctou nebo jedenáctou byli tak myslím,že by se to dalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ten oběd nechme na 12 pač lidi jeste dopoledne dojíždějí že :-) ať mají taky prostor po příjezdu se seznámit atd. :-) A proč to nemají na webu jídelní lístek ? Jinak ja preferuju když mě v restauraci dají jídelní lístek a ja si vyberu z celeho lístku a ne jen ze 4 jídel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono ten motorest neni široko v okolí jediné stravovací zařízení :-) Vždycky je z čeho vybírat :-)

 

edit: jinak pokaždé oběd byl na 12:00 - 13:00 dříve určitě ne! Michale pozjišťuj to co a jak a pokud je problém nakrmit 30 krků vůbec nic se neděje na Šumavě je tolik restauraček, že někde se určitě nadlábnem :-) Nevím jak ostatní ale vždycky jsme dávali oběd polívku taky... potom někdo si dal pivo kdo mohl... dezert v podobě palačinek se zmrzlinou cca hodku po obede je samozřejmostí....

Editováno: , autor: Airman64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak pro případné zájemce vyjíždím s Vickem s okolí Ostravy už ve čtvrtek a pravděpodobně to bude chvili po 3:00 ráno .. Nabereme svižnější tempo aby nám tech 480 km uběhlo jak voda a přesvědčili mapy.cz že ten jejich čas je velmi dlouhý a že se to dá zvládnout za kratší dobu :-) Natankujem hopsinkovou šťávu do nádrží vybereme prachy z bankomatu na pokuty a na oběd by jsme tam mohli bejt :-) Jedem směr --> Ostrava ---> Olomouc ---> Brno ----> Humpolec ---> Pelhřimov ---> Tábor ---> Písek a jsme tam :-) A ještě stihnem prohnat místní holky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako u nás není problém nakrmit i 60lidí :D Ale jde o to,že když nás bude 30 a přijedem tam na dvanáctou tak by to kuchaři asi nerozdejchali,ale jako máme šikovný kuchaře to se musí nechat. Jen prostě nám jde o to aby nikdo zbytečně moc nečekal dlouho a tak :) Takže tam se to spíš jede na fofr,ale když by vám nevadilo si počkat tak to nějak pořeším :) Ale předem asi říkám volný ýběr asi neuspěje. Ale já to nějak pořeším :) A když tak já běhám po place né po kuchyni tam bych jim spíš dělal starosti než užitek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klíďo si počkáme, nikdo nečeká, že když nás přijde třicet najednou, tak budeme chtít do 20 minut jíst, to uplně pohoda

 

7 hodin, odkud jedete, vždyť jste někde okolo Bohumína ne, po dálnici k jihlavě to máte za chvilku a z jihlavy přes tábor další chvilku, tak 5 hodin max, spíš míň, samozřejmně když se d1 nevyklopí náklaďák s kyselinou

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klíďo si počkáme, nikdo nečeká, že když nás přijde třicet najednou, tak budeme chtít do 20 minut jíst, to uplně pohoda

 

7 hodin, odkud jedete, vždyť jste někde okolo Bohumína ne, po dálnici k jihlavě to máte za chvilku a z jihlavy přes tábor další chvilku, tak 5 hodin max, spíš míň, samozřejmně když se d1 nevyklopí náklaďák s kyselinou

nevím no semtam nějaká pauza,semtam nějaká odstávka nebo práce na dálnici a hnedle máme pořádný skluz.Uvidíme jak to domluvíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pohoda :-D my máme rádi klidný pozbytek dne :-) Že tam budme dřív nic se neděje :-)

 

JInak k te restauraci pokud mi v době oběda řeknou že nemužu si vybrat z jidelniho listku naco mám chuť tak okamžitě du jinde... Takže to pořádně pozjišťuj... A pokud to je problém tak bohužel nebudou mit tržbu... myslím, že mluvim za většinu lidí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...