Přejít na obsah

Jarní sraz květen 2014


Bajuszka

Doporučené příspěvky

BARVA TRIČEK JE DANÁ A TO ČERNÁ, ABY BYLY DOBŘE VIDĚT POTISKY A ABY JSME SE NIJAK NEROZLIŠOVALI. A HLAVNĚ, KDYŽ BYCH DALA NA VÝBĚR BARVY, TAK BY SI KAŽDÝ VYMÝŠLEL :p:D

 

Štěpáne píšou tam 120. Je to velikost na 4 roky, takže jedině jako šatičky než do toho malá vyroste. Ale počkám ještě jestli mi paní nenapíše, že by mohla sehnat i menší velikost. 

 

KubinoS XL, M, 122

Ghost XL, S

ŠťastnýKrtek XL, S

MajklSup23 XL

Czechmiael XL

Torreto M, L

Doktorone 120
Ladislavpraha XL, M

SUP1 2x XL

 

Ještě někdo by chtěl? Podotýkám, že se jedná hlavně o ty, co se účastní srazu  ;) Nic ve zlém  :p

Editováno: , autor: Bajuszka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šíří se tu dotaz na mě že je zdlouhavé stahování fotek z rajče.net. Dnes navečer to mohu zaslat přes úschovnu. Kdo má zajem o celý balík nechť mi pošle SZ s jeho emailem. Posílat přes SZ, vzhledem k nemožnosti dát více příjemců do jedné SZ je taktéž zdlouhavé. Přeji hezký den Všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bando, takže jsem dostala e-mail z GodDog, co nám dělali trička :) 

Mají v nabídce i 3XL :) 

Takže do čtvrtku 29.5.2014 mi všichni, co chcete trička pošlete SZ a jakou velikost. V pátek 30.5.2014 budu odesílat objednávku. :)

 

KubinoS XL, M, 122

Ghost XL, S

ŠťastnýKrtek XL, S

MajklSup23 XL

Czechmichael XL

Torreto M, L

Doktorone 120
Ladislavpraha XL, M

SUP1 2x XL

MrChodny 3XL

Airman64 3XL

 

Ještě někdo by chtěl? Podotýkám, že se jedná hlavně o ty, co se účastní srazu   ;) Nic ve zlém   :p

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super byla cesta z Humpolce směr Brno, kdy Filip, Čuzik a já jsme letěli jak předvoj :) Opravdu jsme skoro letěli :)

Nejvíc ale spokojenost se spotřebou, cestou zpět i přes let po dálnici jsem se dostal na krásných 5,5l :)

 

Ale co jsme tak s Bájou koukali, když jsme se vezli na chvostu celé naší krásné kolony, tak ve všech dědinách a vískách se našel někdo, komu málem upadla čelist :)

A v Klatovech na náměstí jsme taky vzbudili slušný rozruch, hihi :)

 

Kuba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bando jen pro upozornění ;)

Do čtvrtku 29.5.2014 mi všichni, co chcete trička pošlete SZ a jakou velikost. V pátek 30.5.2014 budu odesílat objednávku.  :)

 

KubinoS XL, M, 122

Ghost XL, S

ŠťastnýKrtek XL, S

MajklSup23 XL

Czechmichael XL

Torreto M, L

Doktorone 120
Ladislavpraha XL, M

SUP1 2x XL

MrChodny 3XL

Michael91 M

Airman64 3XL

 

Ještě někdo by chtěl? Podotýkám, že se jedná hlavně o ty, co se účastní srazu    ;) Nic ve zlém    :p

 

Bája

Editováno: , autor: Bajuszka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom připomínám, že zítra během dne objednávám trička :)

Takže všichni, kteří jsou uvedení v předešlem příspěvku, budou noví majitele triček.

Do SZ pak pošlu číslo účtu a cenu za tričko/a + poštovné. 

Pokud by chtěl někdo tričko uschovat až do srazu a nebo si ho chtěl vyzvednout jinou cestou, tak dejte vědět do SZ.

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom připomínám, že zítra během dne objednávám trička :)

Takže všichni, kteří jsou uvedení v předešlem příspěvku, budou noví majitele triček.

Do SZ pak pošlu číslo účtu a cenu za tričko/a + poštovné. 

Pokud by chtěl někdo tričko uschovat až do srazu a nebo si ho chtěl vyzvednout jinou cestou, tak dejte vědět do SZ.

 

Bája

Asi by ještě nešlo jedno L popř. XL objednat pro mě ? Šumavu jsem nestihal ale Bystřičky se učastnit chci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...