Přejít na obsah

coming/leaving home bez senzoru


Pawlisko

Doporučené příspěvky

Vyrabel jsem si multifunkcni rele ktere se chova podobne jako CH a LH. Napojene je jen na predni LED svetla, senzor jsem tam nakonec ani nedaval. Doba svitu je nastavitelna, spotreba minimalni a vypada to efektne :)

 

Aktivace sviceni CH zacina pri vypnuti svetel (denni mi zustavaji svitit jeste 50s po zhasnuti). Kdyz jedu jen s dennima, sviti pak asi polovicni cas...

 

Jen jeste resim kam napojit LH... Potrebuju signal (kratky +12V) pro aktivaci toho rele. Napada me jedine vzit to z napajeni motorku pro odemykani dveri.. Nevite nekdo ktery je to konektor a pin na dverove jednotce?

Nebo kde bych nasel takovy signal? 

 

Diiiky :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
Konfigurace s dešťovým senzorem bez funkce světelnýho senzoru normálně existovala a v tomhle případě elektrika světla neřídila. Senzor komunikuje s ŘJ centrální elektriky po datový sběrnici, kterou posílá informace o světle i dešti, ale jednotka, která není nakódovaná na spínač s funkcí AUTO/TUNEL (a ten spínač v autě neni) tu informaci o světle ignoruje. Stačí ale vyměnit spínač světel, dotáhnout k němu jeden kabel a správně nakódovat a funkce světelnýho senzoru začne fungovat.

Muze mi nekdo poradit odkud kam natahnout kabel aby jsem zprovoznil funkci Auto- tunel. Mam octavu 2012
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Prosím poraďte. Vag má známý a nakoduje,jen bych potřeboval znát cestu a co tam změnit. Mám octavii 2008 před fl. Leaving home mě funguje. Jednou mě šel i coming home, pak jsem si nastavil přes caristu v telefonu na automatiku vše a už mě nešlo nic. Senzor světla nemám, tak jsem nastavil ch/lh na nastavení aby svítil i ve dne ale už funguje jen coming home. Nevíte jak to nakodovat aby fungoval i leaving home? A taky co ještě lze dokodovat? Výbava elegance. Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...