Přejít na obsah

Zajímavosti na prodej


SUP1

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Já bych cenu přikládal majiteli, který žije v jiné době. Je fakt, že kluk se asi staral a pěkně si hrál, nicméně chrom ani vyměněný nárazník cenu nezvyšuje.

Pokud je auto v TOP stavu, což možná asi je, měl by jít o 70litrů níž

Kdyby se postaral o poškozenou řidičovu sedačku, mělo by to větší efekt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsadím se, že je to stočenina. Takovou sedačku jsem neměl ani na autě, který mělo 211 tis a pak šlo z domu. Navíc značky pardubice a prodává to týpek v praze, nic bych nedal za to, že to levně koupil, stočil a draze prodává. Nejhorší je, že mu takovou mrdku snad ani nikdo nekoupí, tuzing jako by autem jezdil majitel cirkusu Humberto :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě na tom teda zarazila jednak cenovka, pak hlavně ten všudypřítomnej chrom... ptž je to naprostej skandál...celkem bych chtěl vidět toho člověka co to takhle zprasil                                                                                                                                                       

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je svatá pravda, bydlím v příhraniční oblasti, kde každý druhý vozil auta z Německa

Teď všichni nadávají a půlka z nich šla dělat něco jiného

Však původně jsem i já káru chtěl koupit na mobile.de, ale levněji jsem nakonec koupil u nás

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...