Přejít na obsah

Radio nereaguje na spinaciu skrinku


TomaS-BB

Doporučené příspěvky

Zdravim vsetkych skodovakov, dufam ze tu tato tema este nie je, nenasiel som ju..

 

Mam nasledovny problem, som vlastnikom dvoch Fabii

 

HTP 40kW classic - Hocijake radio co tam zapojim funguje tak ze sa zapne pri otoceni klucika a pri vytiahnuti klucika vypne, pamat sa mu udrzi

 

TDI 74kW elegance - Kazde radio ktore tam zapojim aj s tej prvej fabie, tak pri vypnutom motore a vytiahnutom kluciku sa hned automaticky zapne, a vypnut sa da bud vytiahnutim predneho panela alebo odpojenim ISO.

 

Tie kable na redukcii co sa daju prehadzovat sa po prepojini na TDI fabii odlisuju len tym ci udrzi pamat alebo nie...

 

NA obidvoch fabiach do toho nikto nezasahoval, tak preco to funguje rozdielne? kde je chyba? chcel by som aby mi to fungovalo aj na TDI fabii tak ako na HTP, uz sa mi dvakrat stalo ze mi vybilo baterku kvoli tomu.

 

 

Bol by som vdacny za vsetku pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

nazdar, meral som to, na pine c.4 je napatie aj pri vypnutom zapalovani, problem je v tom ze prepinovane na konektore to nie je to som porovnal uz, a pod pristrojovkou pri spinacke to absolutne nevyzera ze by tam niekto nieco robil, nemas niekde schemu ako je to pozapajane pri svorkovniciach?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...