Přejít na obsah

Vybracia volantu


vonsakjakub

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Jasne uz to je krasne rovno a lepsie to uz sedi auto len ale aj tak citim este skubanie v tom volante a rozmyslam nad vymenou servoveho oleja ale ci mi to pomoze neviem ale sy myslim ze skor bude v haji servo alebo servocerpadlo len ktore s toho tak to neviem no uvidime ale zatial to neham tak lebo to stoji dost penez

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

novavarianta ked som isiel teraz do roboty a isiel som po dialnici asik 110km za hodinu tak volant bol stopercentnom klude proste bez vybraciii ako nahle vysla rychlost na 120 volant sa rozochvel a zacal zasa vybrovat pred jazdou do prace pretoze pracujem v zahranici som sidal este prevazit kolesa ale som si vsimol aj ze pri rychlosti 100km tiez vybruje ale ako nahle vybehne rychlost na stodesat tak nis klud nechapem tomu vobec co to je a este som si aj vsimol ze ked stojim na volnobehu tak citim na volante vybracie atreaz neviem ci je to normalne ci nie 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Silenbloky na nápravě minimálně. Zato poloosy, hlavně vnitřní kineťáky umí udělat pořádný bordel. Už jsem viděl i křivou poloosu.

To je mimochodem další příčina snižování podvozku: Auto je z výroby spočítané tak, aby při jízdě byly polosy rovnoběžně se silnicí. Jakmile se podvozek sníží, dostávají na prdel nejen vnitřní a vnější kineťáky,ale i poloosa samotná, protože už není rovnoběžně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj lidi. Dnes jsem jel autem rychlost okolo 70Km/h a něco mi začalo zespoda auta klepat. Ubral jsem plyn a najednou mi začal vibrovat volant (doprava,doleva) a auto začalo táhnout hodně doprava. Po přidání plynu se vše ustálilo. Auto jelo rovně a volant přestal vibrovat a nebylo slyšet ani klepání ale jakmile jsem zase sundal nohu z plynu opět se to kmitání vrátilo. Nevíte co to mohlo způsobit? Díky moc za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...