Přejít na obsah

Multifunkční volant na O1


jeff.k

Doporučené příspěvky

V 12. 8. 2010 na 19:53, Řehoř napsal:

Takže včera konečně dokončeno. Vše funguje tak jak má, na první zapojení... MF volant, navigace s TMC boxem, maxidot, tempomat. Nebylo třeba ani dělat reset Gateway, chodilo to hned, i když jednotka byla zprvu nakódovaná špatně na 00008. Nyní je kódování 00118, zapojení je sice dost drátů, taky rozebírání bylo dost. Ale je to dobrá věc, hlavně kvůli tempomatu na volantu... Pár fotek z montáže...

post-10111-073245500 1281608925_thumb.jp post-10111-065586600 1281608996_thumb.jp post-10111-010570600 1281609103_thumb.jp post-10111-085235000 1281609578_thumb.jp

Dobrý den mohl bych vás prosím požádat o přesnější foto s paticí? jak jsou popsány kabely ? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

Nazdar.

No. Mám taký menší problém.

Auto Škoda octavia 1 2004 1.9 TDi 74 kW 4x4, budíky maxidot

Tempomat (po prečistení všetkých kontaktov) funguje, podľa vcds všetky tlačidla na volante reágujú.

Rádio mám aftermarket Pioneer MVH-S420BT s prepojkou na mf volant od connects2 (oboje funkčné, testované v superbe mk1, mf volant reágoval)

Ku konektorom mi idú 2 káble, fialový a fialovo-biely, ktoré idú od komfortnej jednotky (hnedý konektor) do rádia (zelený konektor). Komfortnú jednotku mám na tri konektory (biely, hnedý a čierny), ale ani na internete neviem nikde takú poriadne nájsť a schémy už vôbec. Problém je, že tam nikde nemám riadiacu jednotku mf volantu 451, na tých fialových kábloch multifunkcia nefunguje ale na origo rádiu z golfa, mi pridávalo hlasitosť pri zrýchlení a na origo rádiu škoda symphony som sa síce nedostal cez safe, ale normálne mi na dote ukázalo safe a čísla a keď som dal napr. Volume +, tak mi predskakovali čísla na safe. 
už je to čisté zúfalstvo. Neviete niekto, čo s tým?

 

OPRAVA

Nechápem ako som to mohol takto hlúpo prehliadnúť, ale jednotku 451 som našiel🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

Editováno: , autor: Danny_OCT1
Spresnenie problému
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Nazdar lidi. Chci dodělat MF volant do staré ovce. Mám MF volant a relatko pod palubku. Kabeláž stačí stávající nebo je taky potřeba vyměnit? Díky za info. Případně když bych chtěl i tempomat tak jen páčka a je to ze stejného relatka nebo je potřeba (krom dokodováni vagem ještě něco dalšího?) Díky za info.

Editováno: , autor: p4n7h3r
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...