Jump to content

kat 1.8t rs

Pavlos241
 Share

Recommended Posts

AUQ má dvě lambdy, pokud odstraníš kat budeš si muset udělat pro druhou lambdu závit. Do nouze to padat nebude, bude ti akorát svítit kontrolka motoru. Dá se to přes diagnostiku pokoumat, aby nesvítila, nebo se dá koupit taková capinka, říká se tomu Odstínění lambda sondy.

• 2 weeks later...

myslim že kat neni zas taková restrikce,řešil bych celej downpipe s většim průměrem (bez katu nebo sportovní kat) :) jeden kluk povídal,že vyndal kat a na brzdě naměřil asi o 6kw míň tak ho vrátil...když vyndáš kat zadní lambdu budeš muset odstínit vyrabí to draft42 maj to na HHS...nejlepší řešení je nechat si někde od "čipaře" vypnout kontrolu katu,budeš pak mít i rychlejší odezvu na plyn :) Já osobně mám 3" downpipe se sport.katem,zadní lambdu vyplou a jsem spokojenej :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By mrvoslik
      Zdravim a diky za clenstvi. Mam oktavku a dle servisaka to chrasteni zpusobuje katalyzator nebo spis jeho vlozka zrejme rozsypana octan 1 97rv 1,6 akl na lpg= jedna lambda 
      Nekdo se slusenosti jak to levne vyreesit? Mam net projety ale tip jakej kat tam staci dat jasny ze nakej univerzal ale naky konkretni? Keramicka vlozka ci Kovova ? Na heureka mi to naslo naky za 1700 kc tusim jmj znacka , nejaka zkusenost ?
      nevim jesli se vyplati kupovat nakej drazssi nebo staci obyc.. v servisu mi v autoeli shopu nabizeli nakej za 2,5 .. 
      ale tady .. http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=katalyzator+univerzalni
      jo a este nevite nekdo jak
      Diky za nazory a rady
  • Create New...