Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Mám takovou prosbu s autem jsem měl nehodu kdy jsem o obrubník urval obě levý kola a auto dostalo ranu o obrubnik na spodek a zachytlo se až o pravý kola. Ve škodovce mi to opravili dali 2 nový gumy levá strana je cela nová (tlumice,ramena,loziska).po tom co mi vratili auto tam něco nepříjemně hučí při 80 někdy už dřív někdy vůbec bylo mi řečeno že je to gumama dunlop sp fastresponce takže jsem koupil nový gumy continental sportcontact 3 a vida stále to hučí. Sice měli pravdu že dunlopy hučeli asi taky ale togle je něco jinýho na reklmaci mi řekli že je všechno v pořadku a dal se semnou nebavili. Nenapadá vás někoho na co se podívat? Jinak mám 3.6 takže motor "tichoučko" ale tohle mě hrozně žere proto to řeším

Upraveno od LadaT

tipoval bych ložiska, ověříš na heveru a otáčet kolem, pokud se netočí v klidu "tedy takový zvuk dření", je to ono....

Také bych to tak viděl. Dobré je sáhnout u toho točení na pružinu - přenáší se to a je to dobře cítit..

  • Autor

Tak auto bylo na zvedaku kde pry nic nehuci loziska ok ale to mi rekli v autorizaku kde delali opravu a jeste ty loziska zkouseli stylem ze to rozpalil motorem a chcipnul to.neco jinyho Vas napada??

A jak dopadly poloosy, klouby? Nejsou cítit nějaké vibrace? Když máš 2ks nových gum, jak sjeté jsou oproti starým a jsou na stejné nápravě? Jak je na tom uchycení převodovky, motoru, spojky na haldexu atd.? A nakonec zkus vychytat, jestli to hučí při stejné rychlosti na jiných otáčkách, převodovém stupni.

  • Autor

Vše bylo po nehodě v autorizáku děláno gumy mám všechny nové a dělá to na 3-4 a výš na 2 jsem to nechtěl zkoušet není to silné hučení ale je tam od 80 do 240 furt stejně

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.