Přejít na obsah

2X konektor anteny v Octavce ?


Kryšot

Doporučené příspěvky

Ahoj. Kdyz jsem se vrtal v Octavce nasel jsem jednu antenu pichlou do autoradia a druhou volnou jen tak hozenou. Presne ta stejna. To je od vyroby? Nebo je naco?

Dalsi vec mam tam konektor na antenku k mobilu. Ale problem je, ze na strese zadnou jinou antenu na Octavce nemam jen tu na autoradio. Nechce se mi jit po kablu.

Mimochodem, kamarad koupil Oct- a svete div se, ani nevedel ze neco takoveho ma v palubovce. Vyhledavani vozu od Meta - je tam alarm se zaloznim zdrojem a i s vnitri sirenou, pote jednotka s antenou na vyhledavani, spesl zabalena a schovana :)

Docela prekvapko. :o

Editováno: , autor: Kryšot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten konektor co je na radiu je origo. Ten druhý bude napajení antény po koaxu, nebude dlouhý a povede z něj kablík pravděpodobně ten co je na tom dalším obrázku(používá se u aftermarketových radií a napájí se jím elektronika v anténě) a ten poslední je kabel GSM.

A prosimte kde mam umistenou antenku na aute?

Mam na strese jen radiovku. Dalsiho nic :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...