Přejít na obsah

Symphony radio nesvíti


Doporučené příspěvky

Aha a může to být v zapojení? Moc se vtom nevyznám ale pokud je mi někdo schopny říct co ma byt kde napojene tak to zvladnu :D Chtěl bych si pořídit nové zvažoval jsem nad nějakým 2DIN od Pioneer kolem 10 tisic, ale známy mi to vymluvil z důvodu, že to je nejvíc kradená věc unás :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že by tam mohla být chyba

Osvětlení radia je napojeno na osvětlení vozidla.

Je to PIN č.6 na černém ISOkonektoru

Takže zkontrolovat, zda je při zapnutých parkovačkách PIN č.6 pod proudem (+12V).

Můžeš zkontrolovat i tak, že na PIN 6 přivedeš +12V a radio by se ti mělo rozsvítit.

Pokud se Ti radio rozsvítí, tak už zbývá jen propojit např. s osvětlením popelníku (nebo čehokoli, co se rozsvítí v inetrieru po zapnutí světel)

Pokud si s tím nechceš takto hrát, stačí propojit s PINem č.4 (červený-spínaný klíčkem) a radio se Ti rozsvítí po zapnutí klíčku (pouze rozsvítí podsvícení, nikoli zapne) - takto si to tady už jeden kluk zapojoval, protože to tak chtěl.

Pokud máš PIN č.6 po zapnutí světel pod proudem, je vadné radio

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...