Přejít na obsah

Navigační systém Amundsen


Doporučené příspěvky

Ahoj, koupil jsem Fabii s Amundsenem. Ve slotu byla karta originál Škoda s mapovými podklady. Stáhl jsem aktualizaci, naformátoval původní kartu, v nových mapách smazal jazyky (jak radí wirer), ale stále jsem na 15 Gb, přičemž origo karta má 14,8 volného místa. Mohu použít jakoukoliv koupenou větší kartu, nebo je v té originální něco zakódovaného a bez ní to nepojede. Omluvte ne zrovna zdatného v těchto věcech. Ptám se než vyhodím peníze za kartu.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A potřebuješ komplet celou Evropu? Já třeba stahuju verzi ECE4 tam je vše kolem a velikost je kolem 8 GB. Jinak na té kartě je kód, ale dá se to někým znalým nakódovat, že tam potom můžeš použít libovolnou kartu. Nebo sehnat třeba na Aukru větší upravenou kartu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karta musí být origo Škoda, nelze použít jakoukoliv jinou. Buď musíš koupit větší origo kartu s 32 GB (já ji kupoval vloni na Allegru) nebo si stáhnout menší soubor s mapovými podklady v rozsahu, jaký využiješ. U nákupu "origo" karty z podezřelých zdrojů jako je hlavně Wish, Aliexpress a konec konců i to Allegro je riziko, že jde o nelegální kopie, které jednotka infotaimentu pozná a vypíše chybová hlášení do diagnostiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za info. Celou Evropu nepotřebuji (stačí Německo, Polsko, prostě okolní státy). Ale co jsem koukal na stránkách škody, tak i pro ten střed doporučují kartu od 16 GB vyšší. Auto umí i zrcadlení telefonu, takže je možné používat online navigace z telefonu, ale říkal jsem si, že když už to tam je.... Zkusím tedy se podívat na tu verzi ECE4. Každopádně všem díky za odpověď. Přinejhorším tam vrátím to původní a nechám tak. Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...