Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Nick wirer som si vybral este pocas studia na strednej.

Este pred mesiacom som pracoval ako predajca ciernej a kancelarskej techniky v Electro World-e, ktory neskor kupila Nay-ka. Nebolo to zle, ale toto bola zaujimava ponuka, tak som to vzal :) zmena je zivot. Za poslednych asi 5 rokov tretie zamestnanie :D

--

Z mobilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já za skoro 26 let druhé :kol-28: , první jsem měl 15 let a 100m od baráku :kol-47: , bylo to nejdříve DIU (výrobce holicích potřeb) a později od 1999 to byl Gillette. No bohužel pak v 2004 odstěhovali výrobu na východ do Ruska do Petrohradu (proto ty fotky s Leninem tady a ta ponorka, vojenské muzeum v Petrohradě, byl jsem tam 6 týdnů pracovně předat zkušenosti) a já musel tudíž hledat nové

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On je tu nějaký strojvedoucí? To bych měl otázku (první tři jsou doufám zdarma, každá další za pivo). S přítelkyní jsme nejednou řešili, proč ty vlaky (zdánlivě) v krajině z ničeho nic a na nic troubí. Ona říká, že pro radost, mi se to zdá jako blbost, ale kolikrát to vážně vypadá, že tam nic není. Dává echo do další stanice, staré domů nebo co?  :D  Jinak já pracuji jako ďas.

Editováno: , autor: slapnahrabe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jůůů to bylo zas stránek :D

 

Jinač já jsem Strojník odstruskovacích a odpopílkovacích zařízení a zároveň střídač Topičů. Do budoucna přímo Topič na parních a horkovodních kotlech. :kol-46: Pracoviště Veolia (bývalá Dalkia).

 

Ondra: dobře děláš :D za chvíli si zbalíš švestky a půjdeš :D

 

 

On je tu nějaký strojvedoucí? To bych měl otázku (první tři jsou doufám zdarma, každá další za pivo). S přítelkyní jsme nejednou řešili, proč ty vlaky (zdánlivě) v krajině z ničeho nic a na nic troubí. Ona říká, že pro radost, mi se to zdá jako blbost, ale kolikrát to vážně vypadá, že tam nic není. Dává echo do další stanice, staré domů nebo co?  :D  Jinak já pracuji jako ďas.

Tam se tuším troubí na nebezpečných místech. Jako zatáčky neoznačené přechody, které si udělali lidi. A tak různě. A jak říká Jozzi tuším, že se to značí značkama už.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobra reknu ji to :D ale ted jeste neni doma tak ji pak jak budem sedet u piva tak zpracuji. Ona ma neco vecer nejakou akci a vi jak tu bude s parkovanim a ze by musela buh vi od kud jit bo nevim kde zaparkuji vecer tak se ji moc nebude chtit. No uvidime mozna ji zas premluvim na placky bo jidlo to si rada da.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jůůů to bylo zas stránek :D

 

Jinač já jsem Strojník odstruskovacích a odpopílkovacích zařízení a zároveň střídač Topičů. Do budoucna přímo Topič na parních a horkovodních kotlech. :kol-46: Pracoviště Veolia (bývalá Dalkia).

 

 

A hele, skoro kolega. Ba dokonce existuje reálná možnost, že v dohledné době i stejná firma (Veolia Energie CZ) i když pár set km daleko. Já mám papíry jen na teplovodní kotle. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...