Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Co sis kupil to maš [emoji14] by sis kupil htp jak poradni chlapi tak bys jezdil jak king, akorat ze bys potreboval prikupit vajca na zadni plato aby to melo šmrnc

šak ty máš přesně stejnou zdechlinu jak já.. :D (room v 1,4), ještě že v tom nemusím jezdit, ale už i žena remcá že je to slabé......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z BZG haťapkou při 130 točím skoro 4500 a to už žere i trávu podél silnice :kol-28:

To bylo neštěstí HTP , taky jsme měli 2 doma do 110km/h ok pecka a pak už neštěstí.

Jinač jsem chtěl HTPku, ale rebelové neměli už no tak bohužel technika postoupila na TSI :) ale zas jiné kafíčko no :D

Editováno: , autor: filippatrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bylo neštěstí HTP , taky jsme měli 2 doma do 110km/h ok pecka a pak už neštěstí.

Jinač jsem chtěl HTPku, ale rebelové neměli už no tak bohužel technika postoupila na TSI :) ale zas jiné kafíčko no :D

bych tam potřeboval aspoň převodovku co mám ve fábuli AZQ, ta je více do dlouha, při 130 točí 4200 ... na trase do BG, kdy jsme jeli před 3 roky oběma našemi auty současně, tedy naprosto srovnatelná rychlost a vzdálenost, kdy jen proti hrála odlišná aerodynamika a klíma v R, byl rozdíl ve spotřebě 1,75 litru/100km ve prospěch Fábule. Anebo pak převodku z posledních haťapek, tuším od MR2011, kdy točila při 120 krásných 3500

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas sa niekto obuva do HyperTurboPower motora? :o spokojnost...samozrejme, ak je auto viac nalozene, a k tomu este klima, tak obcas problem. No vacsinou sam ci s manzelkou a nepotrebujem ani TenDymIgnoruj a na semafore ma tak rychlo nedobehnu...

A spotreba? Radost. Pondelok dialnica, 160km, 4osoby, obcas klima...cca 4,7-5 l/100km ;) dialnicna rychlost 110-140 tacho...

Plan na vikend? Doma. Skutrik stale nepojazdny, na aute uz by sa zislo tiez porobit par zmien, a oslava starkeho meniny aj narodeniny...

Pocasie? Bieda. Cez den obcas Oskar vykukne, rano a vecer len okolo 10-12 °C

Tento tyzden navyse nadcasy kazdy den 2 hodiny :(

Aaa, asi dobru noc, o 5 zas budicek...

--

Z mobilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...