Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Cena se zase odráží od modelu a co vše tam je ale já mám procák Core i3, 8GB RAM, 500GB HDD a W10 za cenovku cca 7tis. ;) chtěl jsem domů něco co prostě zapnu jak dojdu z práce a vypnu až jdeme spát (mezitím se budou provádět různé práce :kol-31: ). Žádná super střela to být nemusela protože náročné CAD programy a podobné blbiny bych stejně ladil jen přes noťas. Podobnou konfiguraci mám ve firemním noťasu od HP a šlape hezky takže jsem +/- věděl do čeho jdu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:kol-26:  :wacko:  kol9

 

Tato fabča musi být hodně rezava, proto majítel ji polepil  :D . Podle mě a teho majítelu fabča a rezava felča je jedno :D . V polsku na takové vozidlo řikame : Wiejski tuning (obecký tuning) :D a každy se z tohoto směji :) .

 

majítel může být z Prahy nebo ze Sosnowca :D :D .

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

min.sobotu jsem si udělali menší výlet po východní Moravě, zavzpomínat na školní časy, jak se "bruslilo" v papučích po zámeckých parketách  :kol-28:  a s mojou na staré časy, kdy jsme ještě randili v zahradách Buchlovického zámku ... byli jsme v zahradě mockrát, ale na zámku ještě né, tož jsme to museli napravit ... tak malá ochutnávka

 

pak jsme to protáhli na Zlín, Vizovice, Vsetín, Valašskou Polanku (mrknout se na jednu roubenku, která kdysi patřila do rodiny), zpět na Zlín se zastávkou v Luhačovicích na oplatek a kafe a pak zpět přes Brno domů ... taková 460km okružní jízda ... moja byla spokojená a vo to šlo, ne :rolleyes:

post-3505-0-59349700-1465022061_thumb.jp

post-3505-0-56760900-1465022072_thumb.jp

post-3505-0-14070800-1465022087_thumb.jp

post-3505-0-45077600-1465022111_thumb.jp

post-3505-0-82964900-1465022118_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...