Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Nevím zda se smát nebo brečet,ale utekla nám želva :D 

 

https://www.mesto-bohumin.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/19564-na-sluzebne-strazniku-nasla-docasny-azyl-zelva-nadherna.html

 

Našla se kousek od nás,ale údajně se už majitel ozval.Zvláštní,že by běhalo více želv po Bohumíně? Někdo si jí prostě nechal :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak včerejší výlet do Plzně se maximálně vyplatil, s malým byla sranda veliká:D, Kometa též zaválela na jedničku, dokonce i cestu trolejbusem plnou plzeňáků jsme ve zdraví přežili, mladé akorát nějaký ču.ák při čekání u zastávky po zápase, chtěl ukrást její jedinečný vydražený dres z loňských hokejových her pod širým nebem (dala za něj přes 4 litry), ale naštěstí ho měla pevně uvázaný a ještě jsem ho stihl zachytit pro jistotu i já ... no Andělu jsem cestou zpět též řádně protáhl, průměrka 9,18 LPG, takže Ondro, i já umím zajet s těžkou nohou, Plzeň-Jevíčko 325km za pěkných 3:15 a kdyby nepršelo, bylo by to i lepší. Foto je z konce D11 u Hradce, kdy jsem zkoušel, kolik ještě stařena ze sebe ještě vytáhne

20160916_222417.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani bych se nedivil. Včera jsem byl na jednom sídlišti, kde máme uložené sítě v podzemí. Jenže nad nimi MÚ nechal postavit dětské hřiště za 4,5 mega z dotací. Bohajeho, kdybys to viděl, použitelná je jen skluzavka a jedna prolézačka, jinak je to jakési architektonické cvičení k ničemu. Místní také kvůli tom řvali, ale nic jim to nebylo platné. Jako perlička na závěr je, že si od nás (respektive mě) nevyžádali souhlas s umístněním této stavby, vzhledem k tomu, že leží v ochranném pásmu našich sítí. No a jak to vypadá, bude se to tam možná z naší strany rušit = vykopávat, což by znamenalo to hřiště zbourat. Jenže se na to hřiště nesmí údajně pět let sáhnout, právě kvůli tomu, že je za dotace EU. Já bych jim to tam nikdy nepovolil postavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 godziny temu, Malta napisał:

tak včerejší výlet do Plzně se maximálně vyplatil, s malým byla sranda veliká:D, Kometa též zaválela na jedničku, dokonce i cestu trolejbusem plnou plzeňáků jsme ve zdraví přežili, mladé akorát nějaký ču.ák při čekání u zastávky po zápase, chtěl ukrást její jedinečný vydražený dres z loňských hokejových her pod širým nebem (dala za něj přes 4 litry), ale naštěstí ho měla pevně uvázaný a ještě jsem ho stihl zachytit pro jistotu i já ... no Andělu jsem cestou zpět též řádně protáhl, průměrka 9,18 LPG, takže Ondro, i já umím zajet s těžkou nohou, Plzeň-Jevíčko 325km za pěkných 3:15 a kdyby nepršelo, bylo by to i lepší. Foto je z konce D11 u Hradce, kdy jsem zkoušel, kolik ještě stařena ze sebe ještě vytáhne

20160916_222417.jpg

 

Malto , ja jsem nevědel že hatepečko až tolik vyhaně :D:D . To už je strach jet s takovou rychlosti s hatepečkem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...