Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

zatím se to tváří opravdu jen na ten tlumič, musel jsem mechoše přemluvit stovákem, aby mi to byť po zavíračce (chudák tam čekal až to od rána dovezou) hodil ještě na zvedák. Disk jsem kladivem vyklepal, uvidíme, jak se bude tvářit na vyvažovačce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se zase měřilo v areálu Mittalu od hl.brány směr na hloubkovou-u kantýny.Podle mě pěkná kurvárna na rovné a široké cestě nechat radar pěkně schovaný za křakem :kol-25:

Foto z okna není moje,já jsem to šel očíhnout cestou z kantýny :D Zvažoval jsem,že postavím soupravu před radar :D Ať ty kurvy nikoho nezměří :D 

18951208_1851024445227883_7236461611068103903_n.jpg

18921772_1424842327554035_4623556264297736080_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje řeč, ale podle toho jak jsem se ptal dle čeho se pojišťovna rozhoduje zda opravovat či prohlásit totálku, tak pokud by se započítalo vše, tak to nebude od toho daleko. Zkoušel jsem teď tipcars, abych našel zhruba cenu na trhu ... no i jsem se u toho zasmál, páč 2004 haťapku v kombíku s 350t km mi to nenašlo ani jednu. Když jsem tedy slevil z kritéria km na 300t našlo mi to dvě, obě 2003, jedna s 330t km za 29 900 a druhou s 310t km za 37 000 Kč. Což můj (před tím) realistický odhad byl 25 000 Kč a vidím, že jsem se nemýlil. No a totálka je vyhlašovaná od 70% ceny odhadované na trhu, což by bylo 17 500 Kč. Takže když by se opravovalo vše i nárazníkem a lakem, je jasné, že ta faktura bude blízko, nebo zcela určitě nad. No uvidíme, zítra asi padne resumé, možná v úterý. Ale pokud to bude zpět k tomuto závěru, ruším pojistnou událost a nechám opravit jen to nezbytné, prostě ji ještě nějaký pátek potřebuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...