Přejít na obsah

Baterie.......je KO nebo je problém někde jinde?


Hanis 4x4

Doporučené příspěvky

Zdravím vás ve spolek stala se mi tento týden taková menší příhoda s taťkovou octavii 1,9 TDI 81 kw 2003 style. V pondělí minulý týden jsem vezl otce do nemocnice protože byl těžce nemocný. auto potom stálo před barákem všechno bylo v pohodě auto jezdilo bez poruchy a zmínky slabé baterie ale na druhý den jsem měl v práci 16 ctku tak jsem si půjčil auto od otce vše bylo v pohodě ale jakmile jsem měl nastartovat tak startér jenom cvaknul palubka problikla do mrtva a nic se nestalo pak jsem manuálně auto zamknul. Před hodinou jsem ho zkoušel nastartovat přes kabely kamarád měl auto nastartované 5 minut a točil kolem 1500 otáček otočím klíčkem startér cvaknul palubka problikla a zase nic. Chci se vás zeptat jestli je to baterkou nebo je problém někde jinde? auto má pravidelný servis a toto se mi stalo poprvé. Ps: jestli toto téma tady někde je tak se předem omlouvám :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...