Přejít na obsah

Výměna sedadla


Mike

Doporučené příspěvky

Je možné vyměnit sedadlo, které není výškově stavitelné, za výškově stavitelné, tak aby fungovalo - tj. šlo výškově nastavovat :D , bez nějakých dalších dodělávek? Nebo se usí ještě něco kromě samotné výměny udělat?

A dále, můžu mít sedadla s vyhříváním. Co je ještě třeba předělat aby to fungovalo v mém autě?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Můžu mít levně výškově stavitelná vyhřívaná sedadla, která jsou navíc stejně čalouněná.

Kabeláž by byla, tlačítka taky, ŘJ asi ne - nevíš orientačně cenu?

řj je pod sedačkama(jejich součást) ;)

vlastní zkušenost : při výměně sedaček použi nové šrouby, je to lepší

Editováno: , autor: Fidelek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 01 a sedadla budou takz s 01 - takže 2 ŘJ!?

Kolik mají cenu takový sedadla s vyhříváním, výškově stavitelná? Roku 01, v odpovídajícím stavu?

Nemusis, ta jen blokuje zapnuti vyhrevu pokud ma s vybitou baterii, ale ja to nezapojoval.

jojo, stačí když je to na spínaných 12V(na klíček) abys je nezapoměl zapnutý

Editováno: , autor: Fidelek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám představu, kámoš má totálku, vnitřek je ale v poho, tak že bych si je od něj vzal a dal me svoje bez vyhřívání. Nemůže ji prodal celkově, musí si jí nechat, takže mu je jedno jaký tam budou sedadla, když už to auto stejně asi nepojede...

V servisu Škoda mi říkali, že budu muset vyměnit centrální ŘJ, abz to fungovalo, což mě odradilo.. takže to teda není až tak pravda?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám představu, kámoš má totálku, vnitřek je ale v poho, tak že bych si je od něj vzal a dal me svoje bez vyhřívání. Nemůže ji prodal celkově, musí si jí nechat, takže mu je jedno jaký tam budou sedadla, když už to auto stejně asi nepojede...

V servisu Škoda mi říkali, že budu muset vyměnit centrální ŘJ, abz to fungovalo, což mě odradilo.. takže to teda není až tak pravda?!

nic měnit nemusíš!!! vyhřejvaný jdou i v juniorovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám představu, kámoš má totálku, vnitřek je ale v poho, tak že bych si je od něj vzal a dal me svoje bez vyhřívání. Nemůže ji prodal celkově, musí si jí nechat, takže mu je jedno jaký tam budou sedadla, když už to auto stejně asi nepojede...

V servisu Škoda mi říkali, že budu muset vyměnit centrální ŘJ, abz to fungovalo, což mě odradilo.. takže to teda není až tak pravda?!

nic měnit nemusíš!!! vyhřejvaný jdou i v juniorovi

Pravda ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...