Přejít na obsah

občasné chrčanie v reproduktore


Doporučené příspěvky

Zdravim, 

v poslednej dobe sa mi pomerne casto stava ze mi chrci pravy stredobass, hlavne pri nizsej hlasitosti, no niekedy aj pri vyssej a niekedy aj s vyskovym repro. Je to komponentna zostava, radio Alpine CDE 9871R, zosilovac Fearless 4000, stredobasy sada Morel Tempo, subwoofer momentalne odpojeny. Lavy reproduktor hra v pohode. Neviem kde moze byt problem, dnes ked som skusal zamenit signalove kable do zosiku, hralo to v poriadku. Kontroloval som pravy repro, boli na magnete kvapky vody, co neviem ci je normalne, ale asi ano kedze ozvucnicou su cele dvere do ktorych sa moze voda z okna dostat. Ukostrenie zosilovaca je pol metra od neho priamo na karoseriu. Pouzite kvalitne kable. Stretli ste sa s touto chybou? Myslim, ze by to mohla byt chyba radia, no nechcem menit zbytocne. Aka byva zivotnost radia / zosilovaca? Tuto zostavu mam v aute cca 6-7 rokov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...