Přejít na obsah

Bosch aero twin na O1 ?


Ludvíček

Doporučené příspěvky

ma cenu tam dat trosku vacsie napr 550 / 500 mm , namiesto povodnych 530/475?

svanco predtym predaval na octu 550/475

...dával jsem 560/480 a:

- pravý OK, ale trochu při neutrální poloze dole nedoléhá na konco o cca 2 cm

- levý jde, ale vrch mi lehce naráží do boční gumy okna v horní poloze

:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...dával jsem 560/480 a:

- pravý OK, ale trochu při neutrální poloze dole nedoléhá na konco o cca 2 cm

- levý jde, ale vrch mi lehce naráží do boční gumy okna v horní poloze

:-))

Zajimave ja tam dal ze strandy co to udela 610 a stacilo jen kousek uriznout gumicku (asi 5mm)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo zkušenosti s těmahle stěračema:

http://www.autofashion.cz/index.php?main_p...roducts_id=2075

?

Vypadají podobně jako Bosch, ale evidentně to není Bosch. Na druhou stranu jsou zase trochu levnější...

EDIT:

Tak jsem si je koupil a jsou fajn. Nemůžu porovnat s Boschem, ale můžu s ramínkovými a je to jako nebe a dudy.

Editováno: , autor: jarda.jezek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrdili mi ve škodováckém servisu, že mají Bosch Aerotwin na OI za 801 Kč včetně DPH.....myslím, že super cena a doufám, že jsou to ty správný :-). Mě je včera ukradli, sekat jim pazoury. Zabezpečovat proti krádeži je asi nebudu, mám vítr, že nějakej chytrák mi pak provede to, co tady bylo popsáno: zkroucená ramena nebo poškrábaný lak. Ahoj a mějte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsu volal na pražský Břevnov, do autodílů 2R

- cena staračů Aerotwin -origo Škoda - krásných 700,- Kč

zítra mám cestu opět do Prahy a tak to tam okouknu :palec2: a koupím

Potvrzeno: včera jsu koupil ORIGO ŠKODA Aerotwiny za 700,- (úplně nové).

Jsou úplně stejné jako ty od Bosche (měl jsu před tím), jen nemají vylisované logo BOSCH

na tom přiklápěcím plastíku. Z toho lze odvodit, že to dělá jeden a tentýž výrobce (pro Bosch i Skodu stejný)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čo poviete na tohto výrobcu ?

http://www.hobbycar.cz/engine.php?group=St...&onpage=all

O stieračoch Bosch AeroTwin som sa dočítal, že majú špeciálne zakryvenie presne podľa konkrétneho typu automobilu, je možné že ostatní výrobcovia to až tak neriešia, aj preto nižšia cena. Pre záujemcov o originál Bosch by som preto aj z tohto dôvodu odporúčal vybrať presný typ stierača podla tabuľky.

inak, čo ste tu spomínali tie krádeže, ma napadlo, čo takto vymeniť celé stierače aj s ramienkami za stierače z O II, možnože tie sa tak nekradnú ako tieto takzvané prestavbové sady :)

Nejaky napad, kde na slovensku predavaju aerotwiny za rozumnu cenu?

ale či je to rozumná cena .... ;)kol101

http://www.autobiznis.sk/product/stierac-b...twin--902-2654/

Editováno: , autor: bomberman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, když sečtu oba dva kusy, tak jsem na rovných 600,- Kč + poštovné na dobírku, cca 100,- a jsem na stejné ceně jako aerotwin u škodovky :feve:

quote name='bomberman' date='21.1.2008, 15:39 ' post='656248']

čo poviete na tohto výrobcu ?

http://www.hobbycar.cz/engine.php?group=St...&onpage=all

O stieračoch Bosch AeroTwin som sa dočítal, že majú špeciálne zakryvenie presne podľa konkrétneho typu automobilu, je možné že ostatní výrobcovia to až tak neriešia, aj preto nižšia cena. Pre záujemcov o originál Bosch by som preto aj z tohto dôvodu odporúčal vybrať presný typ stierača podla tabuľky.

inak, čo ste tu spomínali tie krádeže, ma napadlo, čo takto vymeniť celé stierače aj s ramienkami za stierače z O II, možnože tie sa tak nekradnú ako tieto takzvané prestavbové sady :)

ale či je to rozumná cena .... ;)kol101

http://www.autobiznis.sk/product/stierac-b...twin--902-2654/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Tohle tema sem projel jen tak narychlo (je toho strasne moc :-) ) ale nenasel jsem, ze by nekdo mel problem jako ja. Mam Bosch aerotwin, ktere jak je znamo nedolehaji na prave strane. Pri rychlosti nad 100km/h je slyset docela hlasita meluzina. Protoze to se starymi nedelalo, predpokladam, ze za to muze ta mezera, co vznikla. Resil to uz nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi BOSCHE vydržely 4 měsíce :-( a pak změnili majitele. A jako na potvoru chcalo, tak jsem musel koupit u benziny raménkové a hrůza. Takže je chci znova ale BOSCHE jsou na Prahu příliš luxus. Máte někdo zkušenosti se stěrači COMPASS FLAT? Dají se sehnat za lidovku kolem kilča za jeden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám aerolišty od škodovky, ale co sme to porovnávali s kámošem co má Bosch tak je to to stejný. a už bych neměnil... akorát by to chtělo ještě zadní aero

Je to tak, pro Škodu Auto a.s. i Bosche je výrobce Aerotwinů stejný. Mám už v pořadí druhé a lepší jsu nezaznamenal.

Vydrží cca 1,5 až 2 roky max. Nicméně za cenu 700,- (poměr cena/výkon) je to OK.

Viz mé předchozí příspěvky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Myslím.že výsledek nebude stát za to.Zkoušel jsem kdysi použít grafitovou gumičku a výsledek nebyl vůbec uspokojivý.

Kvalita stírání Aerotwinů není dána jennom tvarem ramínka,ale zejména materiálem gumičky a ten je u Aerotwinů(jak je patrné už z názvu)tvořen dvěma druhy pryže.V místě uchycení do ramínka pružnou a v místě břitu měkčí a přilnavější.Spojení pryží je patrné při pohledu z boku.

Pro nepřítele Aerotwnů pan Bosch vyrábí stěrače Bosch Twin se stejnou gumičkou,ale se standardní konstrukcí ramínka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Je v nich obycejna grafitova gumicka - neni problem ji vymenit - koupit novou a takto starou vyndat :)

Nejak neni vydet ze ta gumicka je nejaka specialni - na tyhle klamy uz neverim a s reklamou muzou jit nekam - doporucuji koupit lepsi drahou gumicku grafitovou - pak ji seriznout. Rozhodne nekolikanasobne lepsi setreni nez s tema starejma Aerotwin gumickama lol

http://www.mercedes-store.com/inshop/shop.asp?kat=10150

post-3876-1205326867_thumb.jpg

post-3876-1205326881_thumb.jpg

post-3876-1205326892_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Myslím, že zrovna Bosch nemá zapotřebí klamat spotřebitele.

To je jen obrazek - az rozriznes tu gumicku az tam pak das jinou a hlavne novou gumicku tak nejaka aerotwin gumicka ktera uz nestira me muze bejt u fuck - jde o to aby to stiralo a o tom to je - KAZDA DOBRA GUMICKA STIRA

Gumičky do stěračů polycarbonate jsou taky na 1 miste :palec2:

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni jsem si koupil nové stěrače (celá ramínka) zřejmě polské výroby za cca 180 Kč a po pár měsících používání se ty gumyčky odporoučely. Tak jsem asi před měsícem koupil české grafitové gumičky za 140 Kč a musím říct, že spokojenost nejvyšší. Zatím stírají krásně po celé délce stěrače bez jediného vynechání.

Editováno: , autor: Konny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni jsem si koupil nové stěrače (celá ramínka) zřejmě polské výroby za cca 180 Kč a po pár měsících používání se ty gumyčky odporoučely. Tak jsem asi před měsícem koupil české grafitové gumičky za 140 Kč a musím říct, že spokojenost nejvyšší. Zatím stírají krásně po celé délce stěrače bez jediného vynechání.

Co to bylo za výrobce? Název?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem se pustil do velkého dobrodružství :) neodolal jsem ceně 150,- + nějaká sleva pro zaměstnance z rodiny a zakoupil jsem v HYPERboudě všechny tři ( i dozadu) banány od Filsona, namontil je. S třesoucíma se rukama co mě to napadlo jsem je otestoval- a dobrý. Takže zbývá jen otázka co to bude dělat ve větších rychlostech a jak dlouho gumka vydrží ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...