Přejít na obsah

Bosch aero twin na O1 ?


Ludvíček

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
Zvažuju na svojí O RS I nové stěrače a páč mám na služební O II Bosch aero twin a zatím velká spokojenost, tak uvažuju i o nich ale mají jiný systém uchycení. Máte někdo zkušenost, jestli jsou speciálně na O I nebo se dají dát s nějakou redukcí, či je nutné měnit ramena? dík za názory, zkušenosti apod. :palec2:

mám jednu otázočku, čo ste upravovali pri stieračoch z OII pri montáži na OI? ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- stěrač před spolujezdcem jsem v jeho svislé ose (po skle dolů) přihnul dolů, červená čára značí jeho původní pozici, teoreticky to nebylo potřeba ale chtěl jsem mít oba stěrače co nejvíce k sobě vodorovně (v linii)

- stěrač před řidičem jsem v jeho vodorovné ose (ke sklu a od skla) přihnul dle zelených šipek, bylo nutné zvýšit přítlak části stírátka, která stírá zeleně označenou plochu na skle, občas po ní poskakoval

;)

post-4311-1240767283_thumb.jpg

Editováno: , autor: Ignác
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Tak už z toho začínam byť nejaký unavený. Všetci mi ponúkajú stierače na O2, no až po zakúpení vysvitne, že sú to úplne iné stierače. Preto prosím členov fóra o pomoc (napr. Ignác), ktorý by mi napísal výrobné čísla ramienok z O2, ktoré sú vyrazené z vnútornej strany, lebo už mám toho vážne dosť. Za chvíľu budem mať doma slušnú zbierku ramienok a stieračov, ktoré sú mi na prd. Vopred ďakujem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už z toho začínam byť nejaký unavený. Všetci mi ponúkajú stierače na O2, no až po zakúpení vysvitne, že sú to úplne iné stierače. Preto prosím členov fóra o pomoc (napr. Ignác), ktorý by mi napísal výrobné čísla ramienok z O2, ktoré sú vyrazené z vnútornej strany, lebo už mám toho vážne dosť. Za chvíľu budem mať doma slušnú zbierku ramienok a stieračov, ktoré sú mi na prd. Vopred ďakujem za pomoc.

z tohto som pochopil, ze uz nechces tie z G4?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi tak sem asi pred pul rokem nasadil ten polo zadni sterac a uz neskace coz je super, zato najednom miste divne stira a neskutecne piska - kdyz je fakt hodne dest, tak je videt, ze je na tom skle i jinak rozmazla ta voda - jako by tam bylo jine slozeni skla. Setkal se s tim nekdo? Jde to resit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Tak po trapeni sehnat raminka z golfa 4 nebo bory jsem sehla z O2 za cenu 500kc ( vrakoviste Hlucin). Krapek jsem si je doladil a jsem spokojen.

Pěkné ! Taky o tom přemýšlím. A stírací lišty máš taky origo z OII (délka 600/475mm) ? Lišty 530/475 mm, který jsou určený na OI, nemůžu nějak u Bosche v tom provedení na čep (pin), který má OII, najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je zvlastne, v predajniach Bosch ich maju uplne bezne (myslim na ten pin)

Koupil jsem na Aukru ramena z OII vč. stěračů a podle fotky asi nebudou stěrače v dobré kondici (ještě mě zásilka nepřišla, tak se pak uvidí).

A 600/480 mm se mi na OI nechce dávat, zdají se mi moc široké. Našel jsem na netu, že by to mohl být tenhle stěrač s typovým označením BOSCH 3 397 118 927, konec ramínka (pin) viz obr.

Hlavně se pak neuťuknout a neobjednat pravostrannou verzi :smich:

M.

post-6633-1253904807_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...