Přejít na obsah

Bosch aero twin na O1 ?


Ludvíček

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tak se trosku podelim o zkusenosti. V listopadu nebo kdy jsem je dal...kdyz nemrzne,stiraji dobre,ale jakmile zacne mrkznout,delaji mi obcas takove prouzky,protoze na te gume to prmrzne a zustane trosku ohla...takze na zimu bych volil radsi normalni sterace. na leto AeroTwin...

DOcela me timto zklamaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej počkej. Jaký jsi dal? Co to bylo za značku? Nedají se házet pod jeden název "aerotwin"... ;) Pokud máš BOSCH, tak nevěřím, že blbě stírají. A pokud občas promázneš klouby ramínek, aby měli správný přítlak... Ono to celé zatuhne vlivem oxidace od soli a pak ramínka vůbec "netlačí" na vlastní stěrače...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se trosku podelim o zkusenosti. V listopadu nebo kdy jsem je dal...kdyz nemrzne,stiraji dobre,ale jakmile zacne mrkznout,delaji mi obcas takove prouzky,protoze na te gume to prmrzne a zustane trosku ohla...takze na zimu bych volil radsi normalni sterace. na leto AeroTwin...

DOcela me timto zklamaly.

Dandiel: Mal som podobny dojem. A mal som orginal Bosch...

Co ma ale zarazilo, ze seriove stierace na Octavii 2 - aerotwin (tiez ich dodava Bosch) su OMNOHO lepsie ako stierace na O1 alebo prestavbova sada Aerotwin od Bosch na 01. Nerozumiem tomu, myslel som si, ze jediny rozdiel, medzi aerotwin na O2 a O1 je v sposobe uchytenia, no mam pocit, ze je tam celkovo ina aerodynamika a zmes v gumicke...proste na O2 su viditelne lepsie stierace.

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám original Bosch Aerotwin. Stiraji opravdu blbe. A to abych je mazal a nevim co vsechno porad,tak od toho sterace nemam,potrebuji aby fungovaly. Mam je tam 2-3 mesice a za tu dobu me teda stvou,obcas.ted kdyz stiraji tak obcas maji jakoby vynechany 1mm prouzek. Zkusim asi reklamovat,pokud pujde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po tejto skusenosti s O2 som dospel k zaveru, ze pokial nie je Aerotwin konstruovany priamo na dane zakrivenie okna a uchytenie do ramena, tak je prinos Aerotwinu skor esteticky ako prakticky. Skoda, ze som nemal moznost dat tie ramena z G4 na svoju Octaviu (predal som ju) - mozno by som pozoroval rozdiel - ono to casto zavisi na detailoch...

BTW:som zvedavy ako bude O2 stierat po vymene list z prvovyroby za Bosch Aerotwin - nahradny diel...(nie priamo od Skody).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ignác: jo Namrznout muze,ale predtim jsem mel obyc a fungovaly bez nejakeho upravovani a oskrabavani ledu za jizdy...

Cjoctavian:to by me take zajimalo,pac je budem muset na golfovi vyměnit.

Jako myslim ze kdyz bude leto atd,tak budou fungovat paradne,ale jinak nevim..

Jo a vcera jsem ale zjistil ze obyc sterace pri 190km/h-200km/h znacne vynechavaji... :D docela me to vyvedlo z míry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam aerotwiny ok KRAFT a zatim spokojenost ale mam je jen 3 měsíce. Nam ho i na zadnim okne a tam je to tragedie, absolutne se nedokaze prizpusobit oknu a tak dozadu uz budu kupovat jen origo. Zadnej jinej než origo sterač mi vzadu nikdy uplne dobře nefungoval.

Ještě bych dodal že mam torchu pocit že přítlak jak vpředu tak vzadu neni moc dobrej a tak příště vyměním stěrače komplet celý.

Editováno: , autor: FRN1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Řidičův stěrač 530mm spolujezdec 480mm a zadní na verzi kombi 405mm

tak jsem koupil v BAUHAUSU, přední značky "FILSON" - no prostě filcky :D , stírají kupodivu pěkně, nevržou, uvidíme za pár dní co udělají, jinak jim je tam půjdu omlátit o hlavu, v BAUHAUSU není problém s reklamačkou. Jinak je vidět, že ne úplně doléhají kraje, ale stírají, což je hlavní...+ nejdou úplně přesně dovřít západky ( ta plastová krytka)

Zadní jsem koupil 41cm ne filcku, ale cosi jiného, nevrže, stírá, je v pohodě, jen mám blbej přítlak na raménku, blbě tlačí a nestírá v horní polovině ( nestíral ani starý ), nevíte kolik stojí nové raménko ? nebo dá se koupit jen přužina ?

Editováno: , autor: Fire
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...