Přejít na obsah

Bosch aero twin na O1 ?


Ludvíček

Doporučené příspěvky

Nevitej jaky jsou Aerotwiny na Fabku, cislo, nebo jsou shodne s Oct1 ? Rodice shanej.. a cena?, ja naposeld kupoval na Octu za 800,- bez DPH.

A 533 S 3397118902 Skoda Fabia, Octavia; Audi A3; Seat Ibiza, Arosa; VW Bora, Golf III, Golf IV, Vento 951,- vč.DPH 530 / 475

http://www.luja.cz/index.php?id=002002021009

Ok, dik, cena slusna, aspon mam o starost mene :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevitej jaky jsou Aerotwiny na Fabku, cislo, nebo jsou shodne s Oct1 ? Rodice shanej.. a cena?, ja naposeld kupoval na Octu za 800,- bez DPH.

A 533 S 3397118902 Skoda Fabia, Octavia; Audi A3; Seat Ibiza, Arosa; VW Bora, Golf III, Golf IV, Vento 951,- vč.DPH 530 / 475

http://www.luja.cz/index.php?id=002002021009

Ok, dik, cena slusna, aspon mam o starost mene :)

NMZ -_-

Ještě jedna věc,když u nich nakoupíš,dostaneš kupón na 3/4 roku se slevou na další nákup 15%.Pošta se naplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tu tak řešíte AeroTwin, už jste někdo zkoušel experimentovat se zadním stěračem?

Na tomto odkazu je jakýsi návod:

http://www.skodaoctavia.cz/Exteriernavody/SteraceAero.htm

Na zadní stěrač u octavie combi můžeme použít:

raménko VW Touran (1T0 955 707 A), stírátko VW Polo (6Q6 955 425 A),

krytka Octavia2 Combi (1Z9 955 435).

A nebo raménko strač krytku z Octavia Combi 2 (Nový stěrač z Octavia 2 je o něco delší je třeba ho zkrátit dle potřeby o cca 3cm)

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednu otázku. Kdo si dával AeroTwin na zadek oktávky nemá náhodou to zakrytované ramínko na prodej? Já tam mám to normální a moc se mi to nelíbí ....jinak na zadek dám asi případně taky Aera :-)

Editováno: , autor: Geoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem to už pořešil celý. Mám komplet stěrač z OII Liftback, ze starýho sem použil jenom matku. :) Jde to tam bez problemu jen cely vyndat a dat tam raminko, stiratko, krytku a trysku z OII. Je sice asi o půl centimetru kratší ale to zas až tak nevadí. Ve stírání to žadnej větší efekt nepřináší, jen že to podle mě teda líp vypadá než ten klasika stěrač co sem měl původně. Navíc ve předu mam taly Aera od Boshe tak to aspon ladi.:)

Ukázka:

post-789-1176310577_thumb.jpg

Editováno: , autor: Fugenbunt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stiratko s raminkem sem sehnal tady na foru, uplne novy za 500, bez krytky teda. No a krytku a trysku na AUTO JAROV cca asi 300 stovky ta tryska stoji prez dve kila a krytka asi 80kc. nepamatuju si to presne kupoval jsem ta jeste jiny a veci a ucet uz sem zahodil:o) Jinak novy raminko a sterac stojej baj vocko do 1000kč oboje.

Editováno: , autor: Fugenbunt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aerotwiny mám na Octě I také. Chválím jejich moderní vzhled,

bezproblémovou výměnu (bez nutnosti nějaké další redukce)

kvalitní obrázkový návod k výměně, lepší funkci stírání a navíc

výrazně menší hlučnost oproti klasickým stírátkům.

Zakoupeno přes Web u Luja Dealer Praha 10, dodávka rychlá,

včetně kuponu na slevu při dalším nákupu stírátek.

Co bych jedině vytknul je vysoká pořizovací cena (!) Přes 800,-

za stíratka je dost, ale vyplatí se. Tak to vidím já, nedělám nikomu

reklamu, pouze cituji vlastní zkušenost. :palec2:

Pěkný den všem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Dnes som nahodil Aerotwin na moju O1 Tour. Podarilo sa mi ich dnes nahodou kupit v akcii za nejakych 16 EUR. Za kolko sa vlastne daju zohnat u nas?

Napodobenin se kolem pětikila dá sehnat hodně,ale jestli jsi koupil opravdu orig od pana Bosche,tak cena OK.Na netu cca 1000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to original BOSH a cena je 15,90 bez zlavy. To som si vsimol az teraz na blocku. Zlava 30%, teda platil som 11,13 EUR. V tom obchodaku maju teraz totiz zlavu na vsetko od BOSH-u, co sa tyka auta 30%. Ja som bol tiez prekvapeny cenou.

Inac ziarovky od Philipsu /ja osobne mam uz dlhsiu dobu BlueVision a max spokojnost/ tam maju za 17,90. Videl som tam BlueVision a NightGuide. Obidve za tu istu cenu. Ja som ich tam kupoval asi pred pol rokom za 24,90. Tie nove Extrem tam nemali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to original BOSH a cena je 15,90 bez zlavy. To som si vsimol az teraz na blocku. Zlava 30%, teda platil som 11,13 EUR. V tom obchodaku maju teraz totiz zlavu na vsetko od BOSH-u, co sa tyka auta 30%. Ja som bol tiez prekvapeny cenou.

Inac ziarovky od Philipsu /ja osobne mam uz dlhsiu dobu BlueVision a max spokojnost/ tam maju za 17,90. Videl som tam BlueVision a NightGuide. Obidve za tu istu cenu. Ja som ich tam kupoval asi pred pol rokom za 24,90. Tie nove Extrem tam nemali.

A kde je ten obchodak ?

To chcem aj ja :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to original BOSH a cena je 15,90 bez zlavy. To som si vsimol az teraz na blocku. Zlava 30%, teda platil som 11,13 EUR. V tom obchodaku maju teraz totiz zlavu na vsetko od BOSH-u, co sa tyka auta 30%. Ja som bol tiez prekvapeny cenou.

Inac ziarovky od Philipsu /ja osobne mam uz dlhsiu dobu BlueVision a max spokojnost/ tam maju za 17,90. Videl som tam BlueVision a NightGuide. Obidve za tu istu cenu. Ja som ich tam kupoval asi pred pol rokom za 24,90. Tie nove Extrem tam nemali.

A kde je ten obchodak ?

To chcem aj ja :palec2:

IT - Forlimpopoli, obchodak Bennet. Ale to by sa ti asi dost predrazilo. Inac za tyzden idem na skok domov, ak si pre to prides donesiem ti toho aj za kufor - ak to este budu mat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem je zhruba pred mesicem za 948,- kč v obchode spise s tuningovym zbozim (mensi cenu jsem nenasel ani na netu :p Vypadaji na aute o mnoho lip, nez klasicke raminkove sterace a stiraji opravdu dobre a pohyb po skle je plynuly. Jedine co bych vytkl je nedolehajici rozek na strane spolujezdce. Je to zpusobene zakrivenim skla, takze je to asi neodstranitelne. Ale to neresim, do vyhledu ridice to stejne nijak nezasahuje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som nahodil Aerotwin na moju O1 Tour. Podarilo sa mi ich dnes nahodou kupit v akcii za nejakych 16 EUR. Za kolko sa vlastne daju zohnat u nas?

Napodobenin se kolem pětikila dá sehnat hodně,ale jestli jsi koupil opravdu orig od pana Bosche,tak cena OK.Na netu cca 1000,-

vyzkouším ty napodobeniny do 5-ti kila, pak pereferuju, jestli to náhodou nebude horší než ramínka :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to original BOSH a cena je 15,90 bez zlavy. To som si vsimol az teraz na blocku. Zlava 30%, teda platil som 11,13 EUR. V tom obchodaku maju teraz totiz zlavu na vsetko od BOSH-u, co sa tyka auta 30%. Ja som bol tiez prekvapeny cenou.

Inac ziarovky od Philipsu /ja osobne mam uz dlhsiu dobu BlueVision a max spokojnost/ tam maju za 17,90. Videl som tam BlueVision a NightGuide. Obidve za tu istu cenu. Ja som ich tam kupoval asi pred pol rokom za 24,90. Tie nove Extrem tam nemali.

A kde je ten obchodak ?

To chcem aj ja :palec2:

IT - Forlimpopoli, obchodak Bennet. Ale to by sa ti asi dost predrazilo. Inac za tyzden idem na skok domov, ak si pre to prides donesiem ti toho aj za kufor - ak to este budu mat.

vem mi jedny na o1!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...