Přejít na obsah

Bosch aero twin na O1 ?


Ludvíček

Doporučené příspěvky

Já mám AeroTwiny na autě asi dva měsíce, ale musím říci, že jsou úplně o něčem jiném, než klasické stěrače. O tom, že stírají naprosto ok není pochyb, ale jde hlavně o konstrukci ramínka, protože na AeroTwinech není žádný kloub který by se vyviklal, jsou robustnější konstrukce, menší na výšku a mají lepší aerodinamický tvar, takže se lépe přitlačují při vyšších rychlostech. Cena je vyšší, ale kvalita za ty prachy je někde jinde než za 100 od benzinky. :)

presne tak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říkal jsem, že je to jen a jen věc názoru. Ale to, že mají při vyšších rychlostech pro svůj "aerodynamický" tvar větší přítlak, tak tomu se s odpuštěním směju :smich::smich::smich: Jednak s tím služebním autem, na kterém to mám, jezdím taky hoooodně rychle, takže bych to musel poznat - !!! není to poznat!!!, ale HLAVNĚ : ta plocha je tak malá, že to nemůže mít vliv. To snad každý, kdo trošku přemýšlí, musí uznat. Osobně si myslím, že ten tvar zmiňovaných "bošů" je upraven pro snížení hlučnosti. Aby ten tlak vzduchu měl vliv na přítlak k oknu, musely by být na těch ramínkách mnohem a mnohem větší plochy. Jenže to by pak za deště přes ně nebylo moc vidět ven, kdyby mi před očima lítaly široký ramínka. Ale jak říkám, že to jen a jen o názoru a subjektivním pocitu. Já se nehádám, jen jsem napsal moje zkušenosti s těmi stěrači.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říkal jsem, že je to jen a jen věc názoru. Ale to, že mají při vyšších rychlostech pro svůj "aerodynamický" tvar větší přítlak, tak tomu se s odpuštěním směju :smich::smich::smich: Jednak s tím služebním autem, na kterém to mám, jezdím taky hoooodně rychle, takže bych to musel poznat - !!! není to poznat!!!, ale HLAVNĚ : ta plocha je tak malá, že to nemůže mít vliv. To snad každý, kdo trošku přemýšlí, musí uznat. Osobně si myslím, že ten tvar zmiňovaných "bošů" je upraven pro snížení hlučnosti. Aby ten tlak vzduchu měl vliv na přítlak k oknu, musely by být na těch ramínkách mnohem a mnohem větší plochy. Jenže to by pak za deště přes ně nebylo moc vidět ven, kdyby mi před očima lítaly široký ramínka. Ale jak říkám, že to jen a jen o názoru a subjektivním pocitu. Já se nehádám, jen jsem napsal moje zkušenosti s těmi stěrači.

No tak to se klidne smej, my ostatni vime sve :-) Rekl bych, ze ty sterace nejsou tak oblibene proto, ze pekne vypadaj, ale prave proto, ze maji lepsi pritlak a zejmena ve vysokych rychlostech stiraji podstatne lepe, nez ty obycejne, ktere pomerne brzy zacnou pri pohybu zpet po skle "poskakovat"... a to nemluvim o steracich z Hitlernovy za 59 CZK... Ale jinak souhlas, je to o nazoru a subjektivnim pocitu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říkal jsem, že je to jen a jen věc názoru. Ale to, že mají při vyšších rychlostech pro svůj "aerodynamický" tvar větší přítlak, tak tomu se s odpuštěním směju :smich::smich::smich: Jednak s tím služebním autem, na kterém to mám, jezdím taky hoooodně rychle, takže bych to musel poznat - !!! není to poznat!!!, ale HLAVNĚ : ta plocha je tak malá, že to nemůže mít vliv. To snad každý, kdo trošku přemýšlí, musí uznat. Osobně si myslím, že ten tvar zmiňovaných "bošů" je upraven pro snížení hlučnosti. Aby ten tlak vzduchu měl vliv na přítlak k oknu, musely by být na těch ramínkách mnohem a mnohem větší plochy. Jenže to by pak za deště přes ně nebylo moc vidět ven, kdyby mi před očima lítaly široký ramínka. Ale jak říkám, že to jen a jen o názoru a subjektivním pocitu. Já se nehádám, jen jsem napsal moje zkušenosti s těmi stěrači.

smat se klidne muzes...ale to se zase tobe budou smat vsichni ostatni :smich::smich:

jak je teda mozny ze ty stary pri 160 a vic zacali skakat po okne...asi tim ze meli vetsi pritlak co :smich::smich:

myslim ze si vsichni kupujou ty novy jak kvuli vzhledu...jestli jo tak to se taky jen :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to se klidne smej, my ostatni vime sve :-) Rekl bych, ze ty sterace nejsou tak oblibene proto, ze pekne vypadaj, ale prave proto, ze maji lepsi pritlak a zejmena ve vysokych rychlostech stiraji podstatne lepe, nez ty obycejne, ktere pomerne brzy zacnou pri pohybu zpet po skle "poskakovat"... a to nemluvim o steracich z Hitlernovy za 59 CZK... Ale jinak souhlas, je to o nazoru a subjektivnim pocitu...

jj stimhle bych souhlasil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych to tady neměl psát,protože je prodáváme(prodávají se dobře) ale mám pořád takovej dojem,že si to lidi kupují jen kvůli tomu vzhledu,neříkám že stírají zle ale to plechovej Twin od Bosch dokáže taky a navíc umí pravej sedět ve spodní poloze celou plochou na skle,což aero nedokáže(není prohlej) a ten odstávající cenťák na kraji se mne nelíbí.Měl jsem je na octě den a letěly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda že se nedají někde sehnat aspoň za polovičku, ptotože ten rozdíl oproti origo stěračům na O1 není zas až tak velký

no teda podle me kdyz jedes po dalnici treba 160 a pustis normal a aerotwiny tak se to podle moc srovnavat neda

To se smi? lol

v nemecku jo ;)

Tebe pusrěj do Německa? :smich:

nezlob se, ale já mám ty originály a ani při 200km/h mi neskáčou, tak nevím co tady řešíš?

Podle mne je to úplně jedno co tam je, buď to splní svůj účel nebo ne a je to. Třeba ať tam je topůrko za sekery, hlavně ať to fuguje, protože když to nemaká, tak jseš v pí.i ať už tam máš to či ono :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konec hádek, kdo chce, ať si je chválí, já jsem jen řekl svůj názor. Jak napsal -dolešo- když už jste za to dali ty peníze, tak to budete chválit a doporučovat dalším. Jsem ale rád, že aspoň někteří popravdě napsali, že to není zas až takový zázrak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zase musím souhlasit s Palem.Aera jsem měl na Octě,teď je mám na Supu a tedy žádný rozdíl mezi aerotwiny a kvalitními obyč.stěrači není.A to jezdím dost a taky dlouhé a rychlé štreky :D

Souhlas s oběma pány,ale jak napsal správně Cosby -kvalitní stěrače.

for Berry a dolešo:Pro pořádek jsem si přečetl celé vláko znova a asi máte jiné příspěvky než já.Na rozdíl od Vás zde čtu jak jsou majitelé Aerotwinů spokojeni či ne.

Nebo Vám snad měli všichni napsat že stojí za prd aby jste byli spokojeni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...