Přejít na obsah

2.0 TFSI - cvakání v motoru svítící kontrolka MIL


PeteJug

Doporučené příspěvky

Zdar hoši, mám problém :-D

U 2.0 TFSI (147kW) se ozývá cvakání z motoru, při rozjezdu se to vždy jak kdyby zhoupne a pak to jede normálně, když pustím v otáčkách plyn celý motor se zatrepe a občas se stane že spadnou otázky a motor běží jak kdyby na 2 válce... Vše je od doby co sem predjel se studeným motorem, nemůže být řemen o zub? V servisu mi řekli že je to nějaké stavitko vačkového hřídele a jen to stavitko je za 18 000 :-D což mi přijde ujetý ... Auto má najeto 201 000 a 80 000 najelo semnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, chtelo by to rozebrat a kouknout na to jak to tam vypada a co stim je... ten retez s napinakem jsem akorat nechaval menit cena cca 3500 material a co se tyce toho prenastavovace ten se da koupit v cc-autodily za 12,5 tis. Coz kdyz to tak sectu 16tis bez prace..;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hodne zalezi kdo to mel pred tebou jak se k tomu choval, jakou autu davas peci, co tankujes za benzin, jak casto menis ole atd. odejit ti muze vsechno a pri najezdu pres 200tis se neni cemu divit obvzlast jestli jsi na to slapnul se studenym motorem uz to mohlo byt nacnuty..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli te to utesi, ja mam najeto 167tis auto kupovany ve 100tis serviska kilometry vse ok. Predchozi majitel nechal auto chipnout coz jsem zjistil cca. 3 roky zpet kdyz jsem chtel nechat auto chipnout. Ctrnact dni nazpet jsem musel nechat udelat tesneni pod hlavou, nove turbo, rozvody a milion dalsich veci. Ja vim ze jsem autu tu peci dal a choval se ktomu slusne coz se neda rict o predchozim majiteli bohuzel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď v klidu, já to mám těsnění pod hlavou, komplet kotouče a desky, které byli nové ale pan majitel je rouhavene prohnal kaluzi takže je zkroutil a pískali jak kráva, snímače ABS vzadu, airbag spolujezdce, a komplet čepy na nápravě + PP Origo ložisko :-D vyloženě top stav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...