Přejít na obsah

Fabia II


marcos

Doporučené příspěvky

Jinak malá úvaha na téma kdy bude představena FII:

Novou fabii Škoda nepředstaví, protože by ji klesly prodeje te současné. FI se ale přestane vyrábět na konci tohoto roku a poté nebude mít škodovka co nabídnout a lidé půjdou kupovat jinam, ledaže-by věděli, že bude FII a jak bude vypadat a byli ochotní počkat do začátku prodeje. Dodací lhůty jsou (kromě skladovek) několik týdnů, takže v prosinci už nepůjde objednat F1 z výroby a tudíž by mohl zájemce jít už ke konkurenci, ledažeby už nebyla představena ta FII. Takže si snadno domyslíte, že FII bude zřejmě představena v nejbližších několika týdnech ještě před koncem roku. ;)

Editováno: , autor: George Couser
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, takhle nová Fabka fakt nevypada. Ty zadni svetla....

Jinak k diskusi na tema Fabia race blue muzu potvrdit, že tento model bude zacatkem pristiho roku. Barva stejna, co se ted dava na OcII RS, jinak zadny velky zmeny. Uvazuje se o sedackach, ale asi vas zklamu, znacna vetsina jde na export....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, určitě si zvykneme a určitě to zase bude masovka. Ale můj názor je zatím spíše negativní, protože z Fábky se nám trochu stala nákupní taška pro naše drahé polovičky.. ty tvary jsou až moc něžňoučký,chjo..

P.S: a to jsem fakt zvědavej, jak se nakonec poperou s těma zadníma světlama. Protože ty krásné Céčka z OctyII se u FI až zase tak nepovedly a tuším, že i FII zůstane u céček podobných FI.

Editováno: , autor: luckyluck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mého koncern VW mohl spláchnout dvě mouchy jednou ranou, a udělal velkou chybu. Měl totiž nového Golfa, kterej se fakt vymknul očekávání, vydal jako Fábku II. Na místo současného Golfa V udělat něco ve stylu konceptu joyster, kterej škodovka stejnak nikdy v plném potenciálu vzhledem ke strategii nevyšlehne, bude to zase stejnej ústupek jako od roomsteru koncept.

JJ, myslete si třeba že jsem se zbláznil, ale podle mého by to celej koncern VW nakoplo k super ziskům :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mého koncern VW mohl spláchnout dvě mouchy jednou ranou, a udělal velkou chybu. Měl totiž nového Golfa, kterej se fakt vymknul očekávání, vydal jako Fábku II. Na místo současného Golfa V udělat něco ve stylu konceptu joyster, kterej škodovka stejnak nikdy v plném potenciálu vzhledem ke strategii nevyšlehne, bude to zase stejnej ústupek jako od roomsteru koncept.

JJ, myslete si třeba že jsem se zbláznil, ale podle mého by to celej koncern VW nakoplo k super ziskům  :smich:

Já teda lucky vůbec nerozumím co píšeš, asi jsem nějakej zabržděnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekl bych, ze tomu co fotil ridic Fabie II pekne podekuje az prijde o praci. A to bych rekl ze tak na 99% jisté.

Řekl bych, že ne. Škodivka o tom moc dobře ví dopředu ;).

jj, přesně, už se rozjíždí reklamní kampaň a zatím zdarma ;)

No kluci. Mohli by ste mi trošku věřit je to fakt pruser. Ja vim co rikam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...