Přejít na obsah

Spárování s telefonem


Miloskr

Doporučené příspěvky

Dobrý den, nedaří se mi spárovat nový telefon s androidem a autorádiem Swing v Octavii II. Měl jsem starší telefon a ten spárovaný byl, pak už nešel spárovat a teď jsem si pořídil nový telefon a taky nejde spárovat. Telefon při vyhledávání napíše, že není žádné zařízení s BT v dosahu. V menu rádia mám u volby PHONE zadáno ON, a v memu BT také ON.

Editováno: , autor: Miloskr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsi asi hledal blbě.. 

  • Na mobilním telefonu aktivujte Bluetooth® a viditelnost mobilního telefonu.
  • Zapněte zapalování.
  • Na informačním displeji zvolte nabídku Phone (Telefon) - New user (Nový uživatel) a vyčkejte, dokud řídicí jednotka nedokončí hledání.
  • V nabídce nalezených zařízení vyberte Váš mobilní telefon.
  • Potvrďte PIN1.
  • Jakmile se hands-free ohlásí na displeji mobilního telefonu (standardně SKODA_BT), zadejte během 30 sekund PIN1 a vyčkejte, dokud se spojení nenaváže2.
  • Pro dokončení spárování potvrďte na informačním displeji vytvoření nového uživatelského profilu.

Pokud není volné místo pro vytvoření nového profilu, smažte některý z již existujících.

 

Rád bych pomohl víc, ale jednak jsem v OII už nějakou dobu neseděl a taky jsem měl MF volant. Každopádně o víkendu se k jedné dostanu, tak budu moudřejší. Ale do té doby se to snad vyřeší -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 5 let později...

Dobrý den mám podobný problém. Odpojil sem telefon od auta a když ho chci znovu sparovat tak mi to píše tohle: ujistěte se, ze zařízení ,,ŠKODA BT”  připravené ke sparovani a poté zkuste Zadat kód znovu. 
 

kod sem zadával několikrát a furt mi to píše tohle 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...