Přejít na obsah

Zavzdušňování brzd


Owneil

Doporučené příspěvky

Zdravim a prosím o radu. Snažil jsem se všemožně hledat, ale nenašel jsem.

 

Mám Fabii I 2001 1.9 tdi. Bohužel téměř z ničeho nic jsem začal mít problém, že se mi zavzdušnily brzdy. Auto pořádně brzdilo až na druhé - třetí šlápnutí, na první jsem šlápl až na podlahu. Nechal jsem to v servisu odvzdušnit a cca 2 dny to zase brdilo úplně normálně. Poté zase změna k předchozímu stavu. Zajel jsem do servisu znova a svedli mi to na špatné kotouče a desky. Ty jsou ale v pořádku. Nechal jsem to odvzdušnit znovu a zase se to na 2 dny zlepšilo a pak horší. Po nějakých radách jsem vyměnil brzdový válec hlavní, chvíli to brzdilo a zase se to zhoršilo. Přijde mi ze ted už to ani nejde "našlapat". Vymenil jsem i hadici od posilovače, co byla zpuchřelá a pořád špatné .. Kde by se to ješt ěmohlo zavzdušňovat? Příjde mi ze an ABS nefungovalo pořádně. Je možné že zavzdušněné ABS dokáže spínáním zavzdušnit systém? Protože ABS se neodvzušňovalo. Nějaké tipy? Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...