Přejít na obsah

sada BEA 200 001 - relé denního svícení AEV 0344


Vali_11

Doporučené příspěvky

Zdravím Škodováky,

 

prosím poraďte, chci pořídit relé denního svícení AEV 0344 (jako alternativu ASS1)

ALE toto relé jde jen do Felicií vybavených sadou originálního příslušenství BEA 200 001. Jinak to nefunguje. (odpověď z obchodu)

prosím o radu co je BEA 200 001? jak to najdu/zjistím zda je moje auto tímto vybaveno? (jinak vlastním Felda 1.3 rv96)

 

 

pan Google ani tlačítko "Hledat" zde na fóru mi nic na BEA 200 001 nenašlo - proto nové téma

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pořiť  právě tuto výše uvedenou sadu - jejíž součástí je/bylo - návod,kabeláž s paticí a konektory, spojovací dutinka, a právě to relé!

  to samotné AEV 0344 je náhradní díl,protože ty relátka někdy odešla.

jinak výborná věc měl jsem toto namontováno a za celou dobu co jsem tím autem jezdil jsem nepoužil ty dva spínače vlevo.

   zkus  škodadíly, bazoš, aukro ........atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, macc33 napsal:

pořiť  právě tuto výše uvedenou sadu - jejíž součástí je/bylo - návod,kabeláž s paticí a konektory, spojovací dutinka, a právě to relé!

  to samotné AEV 0344 je náhradní díl,protože ty relátka někdy odešla.

jinak výborná věc měl jsem toto namontováno a za celou dobu co jsem tím autem jezdil jsem nepoužil ty dva spínače vlevo.

   zkus  škodadíly, bazoš, aukro ........atd.

A toto bude fungovat ? automatické rozsvěcování světel škoda felicia se087? nebo už je lepší pořídit rovnou ASS1?

automaticka-svetla-002.jpg

Editováno: , autor: Vali_11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...