Přejít na obsah

Na benzín šklbe a nemá výkon a na volnobeh zhasína


Ado5

Doporučené příspěvky

Čau. Mám feldu r.v 1996 50kw benzin a LPG.

V poslednej dobe ako ju štartujem na benzín tak zhasína. Neudrží vôbec otáčky na voľnobehu. Ako náhle sa prepne na LPG pri 2100 otáčkach žiaden problém není. Na LPG je svižná a ide na 100%. Keď počas jazdy prepnem na benzín , žiaden výkon cuká a ako keby ju dusilo. V minulosti som riešil problém s rozpadnutým tesnením v okolí palivového čerpadla. Nádrž som vyčistil a  vymenil palivový filter. Ako sa začali problémy s výkonom na benzín som vymenil aj palivové čerpadlo, či není problém v ňom .  Natankoval benzín a jazdil som na benzín. Spravil som cca 300 km. Prepol som na lpg a jazdil na lpg ale len cca 20 km. Ako náhle som chcel naštartovať na benzín tak znovu problém sa objavil. Na benzín žiaden výkon na plyne trase a cuká a na voľnobeh skapína. Ale na lpg žiaden problém. Monetárne je už problém na benzín naštartovať. Točí a točí..musím pridať poriadne plyn aby naštartoval a stále stlačiť plyn (inak by skapala) aby prepol na plyn pri 2100 otáčkach. Palivové čerpadlo benzín tlači. To som si overil tak ze som odpojil hadicu na benzín a štartoval. Do bandaskz benzín tiekol.  Ďalej som priesvitný filter pred stup do karburátora a je plný benzínu.

Napadám či náhodou lambda sonda neodišla. Alebo či není znečistená trasa tryska. Ale neviem či je tam nejaká.

 

Ďakujem za všetky rady.

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...