Přejít na obsah

Auto ztratí výkon při zapnutí pravého blinkru


Ihnaja

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

potřeboval bych radu. Mám Octavii 1 1,6MPI R.V2004. Auto mi ztrácí výkon při zapnutí pravého blinkru, výkon se propadne a poté zase naskočí. Myslel jsem si, že to dělá při nízkých otáčkách, nicméně včera jsem jel po dálnici, chtěl se zařadit doprava, zapl blinkr a výkon auta se propadl(bylo to cítit a otáčky jsem měl okolo 5000). Ten výkon se propadne jen na chvilku.

Dnes jsem to znovu testoval, kdy jsem jel rovně, zapl pravý blinkr a výkon se na chvilku propadl. Nevíte po čem jít?

 

Když zapnu pravý blink a u toho stojím na brzdě například na světlech, tak mi i světlo vevnitř a to lupání(znamení zaplého blinkru) dělá splašené zvuky a je to strašně rychlé. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Měl jsem něco podobného, ale blbnul mi levý blikač, když jsem chtěl předjíždět, dal jsem blikač a poklesl výkon...

Vyčistil jsem  všechny kostry u světel a patice žárovek na levé straně. A bylo po problému. A o pár let před tím podobný problém  s tím lupáním a  zvuky...a to byla celá páčka blikače pod volantem, chvíli pomohlo prostříknutí kontaktolem a pak výměna, je to častý koncernový problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...