Přejít na obsah

original alarm


Benik

Doporučené příspěvky

Zdravim, nevite nekdo co s orig. alarmem? Dnes vecer asi ve 4 rano mi to zacalo houkat, tak jsem vylitl z postele jak blazen ze vystrasim zlodeje a ono nic... houkalo to a nikde-nikdo nic... Jestli je to treba normalni, jestli odchazeji ty orig. ultrazvuky ktere nevim ani kde jsou- asi ve stropni lampicce ... dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To fishkaa: tak to fakt nevim, ale nemyslim si ze jsou ty ultrazvuky tak citlive... pac kdyz jsem to zkousel tak to nereagovalo na ruku ale az kdyz jsem tam strcil hlavu... no je vlastne mozny ze je v tom svetle... kouknu na to... :-)

s tema xenonama se nechci hadat... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To fishkaa: tak to fakt nevim, ale nemyslim si ze jsou ty ultrazvuky tak citlive... pac kdyz jsem to zkousel tak to nereagovalo na ruku ale az kdyz jsem tam strcil hlavu... no je vlastne mozny ze je v tom svetle... kouknu na to... :-)

s tema xenonama se nechci hadat... -_-

podle mne sou aktivni az po cca 30sekundach po aktivaci alarmu... ;) Když se to stalo jednou, tak to neřeš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tím ultrazvukem. Brácha měl ten samý problém, vždy přes noc, když se v noci ochladí. Vyměnili mu i čidlo na reklamaci, chvíli měl klid, ale po čase vše nanovo. Čidlo odpojil a od té doby klid. Je nalepené oboustranou páskou nad stropní lampičkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...