Přejít na obsah

Strata vykonu v nizkych otackach, biely dym a kovove piskanie


jurabaci

Doporučené příspěvky

Dobry den,

 

mam taky problem a chcel by som sa poradit. Zo dna na den sa mi stala takato vec.

Po starte (zhavenie bez problemov) som zaradil rychlost a ked som pridal, otacky nereagovali (asi 3 sekundy), potom auto poskocilo (cuklo) dopredu.

Presiel som s tym kratku vzdialenost (asi 1 km) a robilo to hlavne na nizkych otackach. Od 2000 vyssie uz isiel plyn pridavat bez problemu.

 

Ked som sa vratil naspat (1km), tak som citil spaleninu a videl bledy dym.

Pocul som aj nejake hrkotanie z morota...nic strasne, ale predtym to tam nebolo.

 

Skusal som to este raz po 3 dnoch. prejvy rovnake, ale k tomu este aj kovove piskanie.

Okamzite som vypol motor a pozrel olej (meneny asi pred 3 tyzdnami aj s filtrami), ale olej bol v poriadku po rysku.

 

Mate nejake napady, co by mohol byt problem?

 

Spojku a 2hmotny zotrvacnik som menil pred rokom...tak hadam to nebude ono.

 

Ide mi hlavne o to zistit pribliznu pricinu, na opravu si netrufam, ale nech rozumiem co mi v servise hovoria/nech ma tam neoblbnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...