Jump to content

USB port u MIB2 Swing

chobott
 Share

Recommended Posts

Ahoj,

resim tu kabel a modul pro USB na Swingu....u Citigo

na radiu je klasika bezovy USB port a nasel jsem dva moduly

s tim ze obyc co maji na Aliexpresu za par dolaru je VW kod 3CD035249A a zapojuje se jen do USB a do AUX in, a druhy s kodem 5G0035222E je urceny nejspise pro Golf s ma navic napajeni USB ktere se pripojuje jeste mimo USB do Quadlocku.....

Otazka zni ma nejaky vyznam to napajeni +5V z Quadlocku?

Ja osobne u O3 mam problem ze me USB v aute origos v pristrojovce nabiji strasne pomalu...tak kdyby to vyresilo ze v Quadlocku by bylo treba +5V a 2A bylo by to fajn :)

Dikes za rady

3CD035249A.jpg

port_charging.jpg

5G0 035 222 E - module AUX + USB supporting iPhones (UI4), I8E (Standard radio Gen2) + I8H (High radio Gen2), supporting also Android/MirrorLink
5G0 035 222 F - module AUX + USB not supporting iPhones (UE4), I8E (Standard radio Gen2) + I8H (High radio Gen2), but supporting Android/MirrorLink ?
5G0 035 222 H - module AUX + USB supporting iPhones (UI4), I8E (Standard radio Gen2), supporting also Android/MirrorLink

510035726 - už jen podle obrázku prostě konektor, nic víc propojka mezi rosenberger a USB

A počítám, že z radia je vytaženou 12V pro elektroniku HUBu

no viz obrazek svorkovnice C

USB +5 a GND

u 5G0 035 222 x je zapojeno prave jeste pridavne napajeni.....

v kostce, pokud me pridavne napajeni udela 1A na napajeni telefonu pak ma vyznam vyhodit cca 40USD navic ta tento konektor, pokud ne pak koupim ten obyc ktery stoji od 8-20USD.....

Pinbelegung.png.d047a3536044173b603af9a6f714ffd8.png.jpg

napajeni.jpg

• 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 years later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By PavkaKorčagin
      Tak skoro rok mi ležely kastlíky doma a nevěděl jsem jak je zdárně namontovat. Inspiroval mě držák deštníku, mám dojem, že do Rapida.

• By technikus
      Dnes jsem na eshopu objevil orig. Skoda Citigo loketni operku a musim rict, ze se velmi povedla. Dokonce i cenovka je v norme na orig. prislusenstvi.
      Odkaz: https://eshop.skoda-auto.cz/cs_CZ/search/?text=loketní+opěrka+citigo

Loketní opěrka Škoda Citigo
      Katalogové číslo: 1ST 061 123
      Hledat: https://bit.ly/3GZ2it7

Fotogalerie z instalace opěrky

• By PTiCA
      Ahoj, premyslim o vymene autoradia v mem citigu.

Radio jsem vybral Alpine iLX-F903D ktere umoznuje vertikalne posouvat display aby bylo videt co nejvice z ovladani klimatizace.
      Nasel jsem i ramecek pro 1din z vw up, ruzne redukce na pripojeni originalniho mikrofonu a gps anteny.

Jedine co nikde nemuzu dohledat je informace jestli existuje nebo je potreba nejaky prevodnik na ovladani z volantu a jestli bude fungovat obrazovani couvacich senzoru.

Neresil jste to nekdo?

Jeste trocha inspirace:

nebo tady

skoda-citigo-radio.mp4
    • By fruit
      Ahoj,

Mám F3 2020 se Swing infotainmentem bez BT. Podporuje SD karty a USB, ale AUX v autě není. Dá se AUX nějakým způsobem přidělat?
      Díky

• By PTiCA
      CITIGOᵉ iV je první sériově vyráběný, čistě elektrický vůz ŠKODA, který je poháněn výhradně elektromotorem o výkonu 61 kW. ŠKODA CITIGOᵉ iV tak nabízí i lokálně zcela bezemisní jízdu při nízkých provozních nákladech. Díky kompaktním rozměrům a dynamickému elektromotoru je vůz CITIGOᵉ iV skvěle připraven pro provoz v moderních městech. Oproti svému předchůdci s konvenčním spalovacím motorem se může pochlubit skvělou nabídkou prostoru a také řadou novinek v oblasti bezpečnostních asistentů, infotainmentu, konektivity a v oblasti techniky. Nové elektrické CITIGOᵉ iV vás vážně dokáže překvapit!

TD-CITIGOe-iV-cz.pdf

Cenik platny od 10.9.2019
      citigoe-iv-cenik.af6bf18922f354276e5088a44870ea9f.pdf

Ceník platný od 24.6.2020
      citigoeiv_cenik_24062020_tisk.pdf

Prospekt
      citigoe-iv-katalog.pdf
  • Create New...