Jump to content

CITIGO

Škoda Citigo první generace

Forums

1. 440

ŠKODA CITIGOe iV začíná 124 let po založení společnosti nová éra automobilky ŠKODA AUTO. Tento čtyřmístný mini vůz je první sériově vyráběný vůz ŠKODA, který je výhradně poháněn elektromotorem o výkonu 61 kW.

412

• Aktuální příspěvky

• @csabac Mně ty světla svítí z výroby dobře a i na dálnici si s blízkáčema nestěžuju, viz. video. Dálková svítí tolik, že velké nové čisté cedule téměř oslňují :). Je teda fakt, že zase na tomto videu zřejmě s předprodukční Scalou mi ty potkávačky přijdou přiškrcené. Ambi světla zdá se také svítí dobře, nemají ale přisvěcování škarp v zatáčkách a dálky jsou viditelně žlutejší. Kdybych jezdil často ve tmě, šel bych do full LED.
    • Dobrý den, mám čerstvě navigaci amundsen+ a navigace mi ukazuje polohu o cca 500m jinde....nevíte co s tím? Je možné, že je to špatně umístěným GPS modulem, který mám volně uložený za radiem? Prosím o radu co s tím. Děkuji JM
    • tak jsem to byl zkusit a bohuzel nic. pripominky mi to ukazuje. jednou jsem schavlne nastavil testovaci polohovou a pri prijeti do lokality na displeji naskocila.
    • kdyby se dalo v CR vybrat, tak beru Style bez toho prodlouzenyho skla, na Rapidu se mne to libilo a ted mi to pripada trapny a hezci je linka v barve auta pod sklem, nechapu proc neni moznost volby a misto svetel za 20 tis. bych si dal neco co me osobne bude tesit kazdej den, treba el. kufr, dig. palubka, vetsi displej a tak. o svetlech za chvilku nevis a jak se tvari navenek je mne u p....
  • Create New...