Jump to content

CITIGO

Škoda Citigo první generace

Forums

1. 414

ŠKODA CITIGOe iV začíná 124 let po založení společnosti nová éra automobilky ŠKODA AUTO. Tento čtyřmístný mini vůz je první sériově vyráběný vůz ŠKODA, který je výhradně poháněn elektromotorem o výkonu 61 kW.

89

• Aktuální příspěvky

• Tak hlavní otázka je, zda tam je to ovládání teploty, čekal bych něco jako u Scaly, ale na fotkách tam nejde nic vidět.

@omicron Když mám klimu na AUTO, fouká po nastartování dost, a vypnutí AC nepoužívám kvůli úspoře 🤣, ale vypínám ji pár minut před příjezdem, jednak se vysuší výparník a klima pak nesmrdí. Druhak je to příjemnější, než dostat přes obličej když vylezu z 21,5°C do těch venkovních 36°C, za tu dobu se teploty aspoň trochu srovnají. (když tak přemýšlím, tak používám jen 3 "funkce" klimatizace, AC OFF, tlačítko AUTO (vše auto při nasednutí), nastavení teploty).

Docela zajímavé je "vypínací" tlačítko pod displejem MIB:
      • poprvé vidím na faktuře z AS olej 0W-20..slušná raketa..800,-/litr..ale na druhou stranu bych čekal osobně větší cenu za ten olej, protože už jsem viděl i fakturu za 1.000,-/litr za olej 5W30..
      • Já teda nevím, ale raději než takto nalepené odrazky tak zůstanu u před Fl světel...

@ronskispeed V pohodě, já se zas nevyznám v jiných věcech (a že jich je 🤣 ), bohužel ale tady to prostě nefunguje tak jak by člověk běžně očekával 😶
      • tak s CGPA bych tomu věřil, je jinak zpřevodovaná než ostatní haťapky