Přejít na obsah

Tak kdo ma už přezuto na zimu?


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

Ahojte,

Vcera som vymenil pneumatiky na zimne. Este musia vydrzat minimalne dve sezony. Inak je to 185/60 R14, tak isto ako letne (mysim velkost, inac je to Matador MP58). Vecer ked som otvoril vrata na garazi, tak ma skorol odfukol vietor a na ceste bol centi snehu.

Pneumatiky mam zimne ale ten sposob jazdy za mojim chrbtom, o tom by som mohol napisat eseje - pre bratislavcanov, semozrejme ...

Bezpecnu jazdu a vela stastnych kilometrov.

Dovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

Vcera som vymenil pneumatiky na zimne. Este musia vydrzat minimalne dve sezony. Inak je to 185/60 R14, tak isto ako letne (mysim velkost, inac je to Matador MP58). Vecer ked som otvoril vrata na garazi, tak ma skorol odfukol vietor a na ceste bol centi snehu.

Pneumatiky mam zimne ale ten sposob jazdy za mojim chrbtom, o tom by som mohol napisat eseje - pre bratislavcanov, semozrejme ...

Bezpecnu jazdu a vela stastnych kilometrov.

Dovi

neboj aj v trencine boli v pneu trojrady :))) a rano na kazdom rohu buracka, kazdy briezok zapchy. tiez mam na zimu matador 185/60R14 MP58 silika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám je v rozměru 185/60/R14 a jezdím s něma druhou zimu. Známý má ve stejném rozměru Pirelli a rozdíl je markantní (v záběru, stabilitě). Kdysi na favoritu jsem byl s něma hodně spokojen ale byly v rozměru 165/70/R13......no netušil jsem že 20mm na šířce pneu a nižším průměru disku dělá tolik. :(:( Je pravda že cena hrála tu nejdůležitější roli při koupi. Je asi pravdou že na zimních gumách se nemá šetřit. Příště kupuju buď Goodyear, Pirelli nebo Continental, jezdím totiž v horách a dost často -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nohavica to už v loni popsal dobře:

Kolony aut, krok sun krok, bo silničáři tak jak každý rok jsou překvapený velice, že sníh zasypal jim silnice...

Na Vysočině zavřeli dé jedničku, kamiony hrály na honičku, takzvané rally letní gumy...

A v Praze kalamita jak na Sibiři, tři (!) cm sněhu a u Muzea čtyři!

A policajti? Ti to jistí z dálky, zalezlí do Aralky...

Nojono, kdo by čekal, že po podzimu přijde zima....

Editováno: , autor: mischicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám přezuto od 31.10. Stačilo jen nechat preventivně zkontrolovat vyvážení a pak v klidu doma přezout, žádné fronty v pneuservisech :palec2:

Jen to závaží je od letoška trošku dražší, bo Velké Spokojené Státy Evropské řekly, že naše závaží na kola nejsou dost ekologická, tak používáme ekologická, ale oproti těm obyč starým jsou dražší :disgust:

Jinak u mě jsou to Dunlop Winter Sport M3 165/70R14 - no holt zima se s tím přežít dá... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám přezuto od 31.10. Stačilo jen nechat preventivně zkontrolovat vyvážení a pak v klidu doma přezout, žádné fronty v pneuservisech :palec2:

Jen to závaží je od letoška trošku dražší, bo Velké Spokojené Státy Evropské řekly, že naše závaží na kola nejsou dost ekologická, tak používáme ekologická, ale oproti těm obyč starým jsou dražší :disgust:

Jinak u mě jsou to Dunlop Winter Sport M3 165/70R14 - no holt zima se s tím přežít dá... :)

to nový závaží se používá už pěkně dlouho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...