Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám takový problém a jdu sem pro radu.

Centrál funguje pouze na odemknutí což je způsobeno nejspíše tím že i když zavřu dveře tak maxidot je ukazuje jako otevřené.. dále mi nejde otevřít kufr protože stejně jako u dveří maxidot taky ukazuje že je otevřený takže furt otevírám klíčem je to dost na ho*no musím pořád chcípat motor atd.. 

Když si nastavím aby se osvětlení rozsvítilo po otevření dveří tak svítí pořád páč jsou jakoby pořád otevřený..

a teď co s tím? někdo říká mikrospínač někdo svazky mezi dveřma a sloupkem..

Setkal se s tím někdo? 

Předem díky za opověd

Škoda Superb 1 2.5 TDi BDG 120kw 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Skús odojiť dverovú prechodku,  ak je chyba vo dverách tak po odpojení by sa ti malo ukázať na budíkoch že sú dvere zavreté. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobný obsah

• Od radesxx
        Dobrý den, mám problém s moji Octavii I, rok 1997, je u ní dodělávaný imobilizér (takový ten jak má čip a musí se přiložit, jako byl na feliciích). Zhruba tak jednou za 5 startu jen svítí a musí se čekat třeba i 3 minuty. Nevíte někdo kolik by stála deaktivace a jestli to vůbec jde? (omlouvám se jestli tu podobné téma je, ale nenasel jsem ho). Děkuji za rady.

• Od PTiCA
        Rozhodl jsem si na své Fabii r.v. 2003 s komfortní jednoutkou 443E dodělat komfortní stahování oken pomocí dálkového ovládání a rovnou jsem celý proces nafotnil.

Vycházel jsem z tohoto návodu za který děkuju @Tomas_ek

1) Nejprve jsem musel sehnat kabel pres COM1 port a rozchodit starý počítač který má port COM1 a funguje na něm DOS 6.22.
        Viděl jsem video že to funguje i pod Windows 7 a nějakou bootovací disketou ale ja jsem použil klasický počítač.

2) Další krok byl program VDS-PRO přes který se všechno nastavuje. Stáhnout ho můžete zde

3) Vše zapojit, zapnout zapalování a program VDS-PRO 

4) Zde vybrat kanál 46 - Komfortní jednotka

5) Další krok je kanál 11 - Login ve kterém musíte zadat Kod: 19283

6) Ted začíná pravá sranda. Musíme změnit hodnoty v EEPROM

Zde je seznam adres které je potřeba změnit. Jedná se o řídící jednotku + jednotky dveří

Postup je následující:
        Nejprve musíme zjistit původní číslo každé adresy. Vyberte kanál 26 - EEPROM čtení

Zde zadáme požadovanou adresu. V této ukázce kanál 04361

Výsledkem je hodnota 138 (tato hodnota se může být u každého auta jiná!!!)

Z této hodnoty 138 odečteme 8 a výsledek 130 zapíšeme pomocí kanálu 27 - EEPROM Zápis

Tento postup se stále opakuje u každého kanálu. Jen musíte dávat pozor na přičítání/odčítání hodnoty
        Například u adresy: 16416 byla výchozí hodnota 201 ke které jsem přičetl 16 a výsledná hodnota je: 217

To je vše. Stačí aplikovat tento postup na všechny potřebné adresy a vše funguje jak má. 

Ještě ukázka že vše funguje jak má...

Omlouvám se za horší kvalitu fotek ale počítač má ještě černobílý monitor a né moc dobrý jas.

EDIT: Pokud mate problem s pripojenim k jednotce, vyzkousejte v nastaveni "Baudrate" prepnout na "Try". Diky @JanT

Katalog partnerů kteří nabízejí služby v oblasti kódování funkcí
        https://forum.skodahome.cz/forum/476-nabídka-služeb/
      • Od Lucky.69
        Do provozu 2004
        Tach. 360 000 km
        Objem 1896 ccm (AWX – 5ti kvalt)
        Výkon 96 kW (130 PS)
        Druh paliva nafta 
        Stav dobrý
        Karoserie limuzína
        Barva modrá metalíza
        Počet míst 5
        Počet dveří 4

POCTIVÉ KM (druhý majitel, historii auta dobře znám) – do 240 000 Km servisováno v autorizovaném servisu, servisní kniha.

Výbava:
        8x airbag, ABS, aut. klimatizace, autorádio,handsfree parrot, CD měnič, centrál dálkový, dělená zadní sedadla, el. okna, el. zrcátka, indikátor parkování, klimatizovaná přihrádka, litá kola 16 orbith, manuální převodovka, mlhovky, nastavitelný volant, palubní počítač, plní 'EURO III', posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, tažné zařízení, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, bederní opěrka, skivak.
        Investice za poslední dobu:
        Rozvody komplet, repas turba, vyčištění ERG, nové tlumiče bilstein
        Závady:
        Nefunkční park. senzory, světýlko v přihrádce, bouchance z parkovišť orezlé podběhy, škrábance na laku, rez kolem lampy nad spz, zadní pravé okno nyní nejde stáhnout (klasika u superbů), bouchnutý přední nárazník, spojka ještě tak na 60 000 km.
        Auto vlastním 4 roky a nyní prodávám z důvodu nevyužití a již na něj nemám čas. Kupujete si auto s ověřenou historií, žádná stočenka. Přidám ještě zimní gumy a náhradní díly navíc (destičky, manžety – není třeba měnit). Více foto na vyžádání.

Prodejní cena Kč 80 000,00 nelze odečíst DPH

Tel. 774 347 997, Brno
        e-mail: fdmoto@seznam.cz

Tato inzerce není návrh na uzavření kupní smlouvy dle zákona 89/2012 Sb.

passat tdi superb a6 96kw AWX
      • Od Lubosss20320
        ⚠️Ponuka ktorá sa neodmieta⚠️
        ⭕ Predám zadné LED svetlá na sedan Škoda Superb 2.generácie pred faceliftom.
        ⭕Sada obsahuje 6 kusov:
        2x vnútorné LED svetlá (malé) 
        2x veľké vonkajšie LED svetlá 
        2x nosič žiaroviek na malé svetlo (spatočka, hlmovka)
        ⭕ Záruka na funkčnosť
        ⭕ Záruka na 100% stav svetiel
        ⭕ Jednoduchá montáž výmenou kus za kus s potrebným dodatočným kódovaním hlásenia vypálenej žiarovky
        ⭕A teraz to hlavné  ⚠️cena 320€⚠️