Přejít na obsah

VYFUK


Piaggio

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Ja mel vyfuk na fabce presne 8 let a 4 mesice:) Kdo dyl?:))

Najeto 80 000km. Ted uz jsem to nevydrzel (lehce uz brucel) a dal jsem vymenit stredni a zadni dil za Tyll (2500 Kc bez prace a spon). Nicmene chlapek v servisu mi tvrdil, ze jsem to tam prej jeste moh nechat:D Spotreba mi zatim nahoru nelezla (podle PP) a vlnovec je prej taky jeste "OK". A to jsem nikdy neparkoval v garazi, cely roky venku.

Jedina vec-jezdim s autem spis narazove a kdyz uz jedu, tak casto rovnou Praha Brno nebo podobny dalky.

Ja mam fabcu ako druhy majitel ale vyfukove potrubie mam od 05/2000 1.4MPI 50KW comfort, nabehane 88OOOkm, a parkovane iba vonku, pred tyzdnom som bol v autorizovanom servise a este som im dozvukoval nech sa kuknu na vyfuk, a jedine co tam nasli tak zadne dorazi tlmicov. tak ja sa tiez uz pomalicky pripravujem na komplet vymenu potrubia, fuuua

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

chcem niekoho kto ma poruke DP poprosit ci mi neodfoti a neposle sem alebo na carmanko@gmail.com vyfuk od stredneho dielu po zany, vyzera to tak ze sa mi rozpojila spona. zastal som na parkovisku a ked som zase nastartoval tak uz to prdelo. tipujem to teda na sponu. a chcem vediet co ma zajtra caka. Vopred dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chcem niekoho kto ma poruke DP poprosit ci mi neodfoti a neposle sem alebo na carmanko@gmail.com vyfuk od stredneho dielu po zany, vyzera to tak ze sa mi rozpojila spona. zastal som na parkovisku a ked som zase nastartoval tak uz to prdelo. tipujem to teda na sponu. a chcem vediet co ma zajtra caka. Vopred dakujem.

Pokial tam mas este original vyfuk z vyroby tak medzi strednym dielom az po koniec vyfuku nemas sponu- spojku. ;) Mas tam niekde dieru. Bud na tlmici vyfuku alebo na potrubi. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si taky svou trošku do mlýna.Taky se mi na zadním tlumiči odlupovaly kousky plechu(vnějšího obalu),i když jsem to natíral stříbřenkou.Tak jsem tak trochu z obavy z dalšího vývoje uřezal kousek pozink. okapu,natřel,přiložil a stáhnul eskapáskou.Na STK ani nemrkl.Asi zbytečná práce,ale já jsem už takový.

post-14505-1237070577_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam opacny problem, mne ten zadny vyfuk drzi pokope.

nic sa z neho neodlupuje, ale ked na neho poklopem,

tak v nom hrkocu kusky odhrdzaveneho plechu.

a dost mi tak hlboko huci. zeby prehrdzavela niektora

vnutorna prepazka ?

ale to budem vediet az ho vymenim a spravim pitvu s karbo-bruskou.... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam opacny problem, mne ten zadny vyfuk drzi pokope.

nic sa z neho neodlupuje, ale ked na neho poklopem,

tak v nom hrkocu kusky odhrdzaveneho plechu.

a dost mi tak hlboko huci. zeby prehrdzavela niektora

vnutorna prepazka ?

ale to budem vediet az ho vymenim a spravim pitvu s karbo-bruskou.... lol

Tak to stejné mi dělalo na feldě.Natíral jsem ho stříbřenkou jako blázen.Vypadal sice hezky ale taky štěrkal jako chrastítko.A když jsem ho rozpitval,ta vevnitř nebylo už nic.Jen ta skoruba.Nový jsem koupil Bosal a ti to mají vymakané.Na jednom boku je pod tou vstupní trubkou 1mm dírka pro odtok vody.Akorát je vhodné ji občas drátkem pročistit.Už je na autě 6 let a v poho. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a vidis prochy ye tam ej spojka? je to pred strednym dielom. ä

nebudem nic navarat uz mam objednany stredny aj zadny novy diel. poobede idem montovat.

ked vydrzia dalsich 6 rokov tak mi je to jedno.

PS ale zvuk to ma dobry... :)

CARTMANKO :palec2: Ale ja som ti pisal zadna cast vyfuku!!!! Stredovy tlmic az po koniec nieje ziadna spojka ak to uz nebolo menene!!! Vyfukove potrubie ide ponad zadnu napravu a pri vymene koncoveho tlmica to musis urezat a potom spojit spojkou!!!! TERAZ tam uz budes mat 2 spojky na potrubi! ;):):p :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...