Přejít na obsah

Viditelný tlumič vyfuku


xx30

Doporučené příspěvky

Řeším konfiguraci Škody Kodiaq a všimnul jsem si při pohledu na autech které již jezdí po ulici, že na některých je z pohledu zezadu viditelný zadni tlumič výfuku a u některých aut je zcela schovaný.



Dotaz je jestli se to týká jen některých vybav nebo jaka věc má na tuto skutecnost vliv. Nějaká konkrétní konfigurace?



Zajímá mě na kterých autech ( konfiguraci ) tento tlumič výfuku je vidět a na kterých je zcela schovaný? Myslím pohledem přímo zezadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvar a prevedenie kompletného výfuku ( vrátane tlmiča ) závisí vždy od motorizácie.

Čo sa týka prevedenia tvaru zadného nárazníka ( ktorý by mohol zakrývať tlmič ) , sú tri základné:

1., pre RS

2., pre L&K a Sportline

3., všetky ostatné výbavy

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem Style a Sportline jak s viditelným tak se schovaným tlumičem. Takže nárazník u těchto dvou verzi na to nebude mit vliv. Co se týče motorizaci tak to nevím, protože na ulici to neumím poznat. A nevím jak vypadají výfuky u jednotlivých motorizaci.

 

Viditelný tlumič je vidět ze zadního pohledu posunutý doleva a končí ve středu auta.

 

Myslel jsem jestli na to nemá vliv třeba rezerva nebo jiná výbava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...