Přejít na obsah

Nefunkční jeden xenon


Berry309

Doporučené příspěvky

Ahoj, před necelým rokem jsem měnil obě světla. Jedno už slabě svítilo. Včera vše OK. Dnes ráno nastartuji a svítí na mne kontrolka světla. Myslel jsem, že nějaká žárovička v zadních světlech nebo SPZ tak jsem neřešil. K mému pozdějšímu zděšení se jedná o přední pravé světlo.

 

Mám jen Delphi a ta hlásí - Svítilna pravého potkávacího světlometu. Zkrat na plus nebo přerušený obvod Trvale.

 

Kabely se zdají být OK na pohled. Je tedy možné, že odešla výbojka? Když začala odcházet před tím tak to bylo zřetelné, rozdílná barva atd.. Ale po necelém roce že by odešla nevím nevím. KM najeto cca 60 000 za ten necelý rok. Jinak ta parkovačka svítí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec jsem se odhodlal a vyndal obě světla a zkusil prohodit výbojky a tam kde nesvítilo ta dobrá výbojka šlapala. Takže jsem koupil dvě nové original Škoda a jede to. Otázka co s nastavením světel. Předpokládám, že se to pohnulo a také mám tu samonivelaci. Možná kdyby byl někdo z kladna a okolí a dokázal by se na to kouknout ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, LiveBomb napsal:

Nivelace na to nemá vliv. Pokud se ti to hodně pohnulo, tak si to nech za 50-100,- na STK nebo v servise seřídit světla.

Originál výbojka Škoda je basic řada výbojek Osram / Philips za 2x-3x tolik.

1500 za obě mi nepřijde nějaká raketa. Je to philips akorát v obale Koncernu. A z velkoobchodu náhradních dílu Škoda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...