Přejít na obsah

Cvaknutí při přidání a rychlém ubrání plynu


Drobeek

Doporučené příspěvky

Zdravím Mám takový specifický problém když se pomalu rozjíždím na jedničku a pustím plyn tak je slyšet mě nespecifikované cvaknutí, jako kdyby něco cuklo s motorem ? je fakt že nedokážu uplně s přesností určit odkuď zvuk vychází ale prostě mi to příjde jak kdyby to šlo od převodovky možná od levého kola, auto je r.v 2009 motor 2.0 TDI 103 kw BMM cvaknutí jsem si nahrál na video tak snad to k něčemu poslouží, auto má vyměněný stabilizační tyčky , má dělaný silenbloky ramen a jako poslední se dělaly spodní čepy ramene, mě by jen zajímalo jestli cvaká každá octavie když se rozjedu a pustím plyn a nebo je tam něco špatně :) ještě bych dodal že celou dobu jsem měl zařazenou jedničku a motor docela vytáčel s tím že jsem hned pustil plyn a takhle dokola 
https://m.youtube.com/watch?v=MsOLeQafcq4&feature=emb_title&ab_channel=DJSTAGGY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele na jiných rychlostech jsem to neregistroval, jestli jsi viděl video v odkazu tak jsem v něm měl neustále zařazenou jedničku  a docela vytáčel motor s tím že jsem jej rychle pouštěl a mačkal, další věc které jsem si všiml tak občas po delší jízdě když stojím a mám neutrál tak se auto lehce pohupuje, nebo když vypnu motor tak je slyšet lehké chrastění jako kdyby se tam něco dotáčelo  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...