Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

Tak jeden takový placatý ulovek z ulice dokonce se mi podařilo mu zanechat i nějakou tu brigetku na čelním skle ;)lol

Tak Borgu, ten frajer denně parkuje na Malostranském náměstí u kostela sv.Mikuláše na proti restauraci U tří zlatých hvězd ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zase nejaky obrazek z brna

ted jen nevim jestli skoleni policistu nebo kopajicich..........

no jo, to je v Lískovci, školu mají kousek, tak se učí...........

jojo,a muzu rict ze v te krizovatce to byla pekna paseka,ale snad se to nauci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to není plýtvání časem..... ;)

Někde se to naučit musí, ne? Náhodou, já když tam v týdnu projížděl, tak jsem tomu četníkovi, co je učil, docela záviděl. Stál uprostřed křižovatky pěkně zezadu za jednou pěknou mladou policistkou a dubloval její pokyny, kdyby to náhodou nějak zbabrala... :) Docela mi to připomínalo Četníka a četnice s Funesem a v tu chvíli bych s tím cajtem hned měnil :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...kolecka jak u filcky 22" :)

Tak tohodle jsem dneska potkal na Horkách u Paky a měl co dělat, aby vybral zatáčku a nevlítnul do nás. Ale jinak zajímavý kousek. :palec2:

Takže tohle krásný autíčko patří bazaru s vozy z USA v Nové Pace, jsou poz ZPA, dneska jsem to okukoval a vypadá to jak futuristické auto, ty kola jsou snad víš, něž motor. Kdo jezdíte okolo, tak se tam na to jukněte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdy se clovek vazne zamysli nad nekerymi upravami,a na myslence upravce co si v tu danou dobu mysli a jak je pak s autem spokojen...

Ta Fabka je opravdu brutus...

120 bych tipoval na nějakého mladíka, taky jsme měli tendenci zkoušet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdy se clovek vazne zamysli nad nekerymi upravami,a na myslence upravce co si v tu danou dobu mysli a jak je pak s autem spokojen...

Ta Fabka je opravdu brutus...

120 bych tipoval na nějakého mladíka, taky jsme měli tendenci zkoušet..

jj,je mozne ze v upravach pokracoval,to uz je ale ve hvezdach....fota porizena ve Vranove nad Dyji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsem potkal v akci já :p

Kua zednící jedzí na stavby na fichtlech ?

Tohle jsem potkal v akci já :p

Kua zednící jedzí na stavby na fichtlech ?

lollol šli se kupit M2T :palec2:

lollol šli se kupit M2T :palec2:

Hrn hrn nrn hrrrrrrrrrn wole hrrrrrrrrrn wole hrrrrrrrrrn wole hrrrn hrn hrrrrrrrrrn wole hrrrrrrrrrn wole hrrrrrrrrrn wole hrrrn hrrrrrrrrrn wole hrrrrrrrrrn wole hrrrrrrrrrn wole hrrrn hrn nrn...

Ti by Vám dali :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...