Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

víkendový úlovek č.1

Tohle jsem viděl u zámku detěnice byl v tom nějakej namachrovanej debil. Popojížděl 20metrů mezi lidma a dal tomu plnej knedlik a div mě nepřejel no idiot jak svině. Pak z toho vylezl a myslel si jakej je to king jako ty 120cítkáři na tuning srazech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víkendový úlovek č.1

Tohle jsem viděl u zámku detěnice byl v tom nějakej namachrovanej debil. Popojížděl 20metrů mezi lidma a dal tomu plnej knedlik a div mě nepřejel no idiot jak svině. Pak z toho vylezl a myslel si jakej je to king jako ty 120cítkáři na tuning srazech.

Tak to byl přesně on. Vypadal velice inteligentně - zralý na pěst. Foceno přesně jak říkáš, po jízdě mezi lidma v Detěnicích před vchodem do zámku.

Hned potom, co zkontroloval fontánu a přívod vody do ní, nasedl a za mohutného zvuku /velice zvláštní/ a prohrabování kol odjel pryč - asi zahradník zámku.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ridil... nebo teda spolujezdkyne...-- Zuzka Belohorcova :):p

Cjece,ty jsi hotovej paparazzi... :D Jooooo,Zuzka... :prc:

.. tak jedu si z Mikulova a proti me eFko.. a nestihl sem vyfotit..sem se podival do zp.zrcatka..a odpbocovalo na benzinku tak sem to otcin (pres plnu) ale nikdo nejel... a jel sem na benzinku.. tam si zapalil a fotil...fotek mam vic..ale bylo otocena vzdy na blbu stranu..ale aspon neco s epodarilo vyfotit.... jen kdo vi kdo je ten blbek s ferari..a jeste snema byl takovy postarsi chlapek s zensku..:-P..ale ti dojeli pasatem :-P

ten blbek jak píšeš je Vlasta Hájek, majitel luxusní kavárny v Pze, jinak současný přítel Zuzky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A on prijel v cem mistr sveta, reditel zemekoule???

Tak 100% to nevím, protože jsem je neviděl ani přijíždět, ani odjíždět, ale předpokládám, že přijel jedním z nich.

Ale myslím,že většina byla z půjčovny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A on prijel v cem mistr sveta, reditel zemekoule???

Tak 100% to nevím, protože jsem je neviděl ani přijíždět, ani odjíždět, ale předpokládám, že přijel jedním z nich.

Ale myslím,že většina byla z půjčovny.

A on nepřijel na svý babetě? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z lonske dovolene v Chorvatsku...

neni to nahodou u silnice za Splitem smerem na Podstranu?

Nahodou je...Je to od Splitu smerem na Omis, nevim jak se tam ty prdelky jmenuji....

A hadej s kym sem tam byl :p

jj na omis... to je ono... vedlo tohodle shopu je stylovej pneuservis... mas na mysli lejdy dajanu? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z lonske dovolene v Chorvatsku...

neni to nahodou u silnice za Splitem smerem na Podstranu?

Nahodou je...Je to od Splitu smerem na Omis, nevim jak se tam ty prdelky jmenuji....

A hadej s kym sem tam byl :p

jj na omis... to je ono... vedlo tohodle shopu je stylovej pneuservis... mas na mysli lejdy dajanu? ;)

Joo to je ono, akorat toho pneuservisu sem si nevsiml

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z lonske dovolene v Chorvatsku...

neni to nahodou u silnice za Splitem smerem na Podstranu?

Nahodou je...Je to od Splitu smerem na Omis, nevim jak se tam ty prdelky jmenuji....

A hadej s kym sem tam byl :p

jj na omis... to je ono... vedlo tohodle shopu je stylovej pneuservis... mas na mysli lejdy dajanu? ;)

Joo to je ono, akorat toho pneuservisu sem si nevsiml

Aj,kua,ja si rikal,ze sem tu ceduli uz nekde videl..Ma kazdorocni trasa..->Split->Omis a bud se jede dal,nebo se motame kolem omise.. :) A v sobotu me to asi ceka zase,tak kdyz tam bude,blejsknu vam ji aktual.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omiš

Ty woe...Kuciii..Neprovokujte..! :D nastesti me to ceka uz o vikendu!! :D

BTW ty kopce v Omisi to je proste pecka!!

Jo a jinak sem vam sem chtel hodit ulovek z ulice alias Davona,kterej prede mnou vcera jel ob auto,ale jelikoz jel jako cune,tak sem to nestihl... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...