Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

jedna helikopotvora :palec2:

:palec2: Ale hele,jak to,ze na tom nemaji vzadu cervenou fangli,kdyz jim to presahuje vozidlo? :kuk::smich: :smich:

Tady bych už spíš viděl, že by tam měl být vzadu na návěsu maják.

Byl tam, vedle toho levého reflexního obdélníku !!

A věřím´, že za ním jel ještě doprovod na majácích, ještě jsem nepotkal takovejhle náklad bez, i když je pravda jsme v čechách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedna helikopotvora :palec2:

:palec2: Ale hele,jak to,ze na tom nemaji vzadu cervenou fangli,kdyz jim to presahuje vozidlo? :kuk::smich: :smich:

Tady bych už spíš viděl, že by tam měl být vzadu na návěsu maják.

Byl tam, vedle toho levého reflexního obdélníku !!

nojo... jsem pěkně slepej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem si takhle nedávno jel kolem Makra ve Stodůlkách a tohle zahlídnul na parkovišti Octavia combi pick-up sem docela čuměl ani jsem netušil, že se tohle vyrábí nebo vyrábělo

Mazec: :palec2: vypada to docela zajimave..Skora,ze tam mel tu strechu na ty korbe..By me taky zajimalo,jestli se to nekdy delalo takhle ofiko.Treba ze by Metalex,nebo tak? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem si takhle nedávno jel kolem Makra ve Stodůlkách a tohle zahlídnul na parkovišti Octavia combi pick-up sem docela čuměl ani jsem netušil, že se tohle vyrábí nebo vyrábělo

tak to je hustýýýý, škoda že tohle nevyráběli ofiko :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem si takhle nedávno jel kolem Makra ve Stodůlkách a tohle zahlídnul na parkovišti Octavia combi pick-up sem docela čuměl ani jsem netušil, že se tohle vyrábí nebo vyrábělo

SOR je česká firma, která vyrábí autobusy. Podle loga to této firmě patří. Tak asi si to takhle upravili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem si takhle nedávno jel kolem Makra ve Stodůlkách a tohle zahlídnul na parkovišti Octavia combi pick-up sem docela čuměl ani jsem netušil, že se tohle vyrábí nebo vyrábělo

SOR je česká firma, která vyrábí autobusy. Podle loga to této firmě patří. Tak asi si to takhle upravili.

Jojo...pouzivaji to jako reklamu na svoje autobusy...Dost casto se pohybuje kolem Usti nad Labem a Loun...V Usti sem kecal s manikem co s tim jezdi a tvrdil mi ze to je TDI prestaveny na LPG jako to maj jejich EkoBusy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem si takhle nedávno jel kolem Makra ve Stodůlkách a tohle zahlídnul na parkovišti Octavia combi pick-up sem docela čuměl ani jsem netušil, že se tohle vyrábí nebo vyrábělo

SOR je česká firma, která vyrábí autobusy. Podle loga to této firmě patří. Tak asi si to takhle upravili.

Jojo...pouzivaji to jako reklamu na svoje autobusy...Dost casto se pohybuje kolem Usti nad Labem a Loun...V Usti sem kecal s manikem co s tim jezdi a tvrdil mi ze to je TDI prestaveny na LPG jako to maj jejich EkoBusy...

Skoro přesně, stránky mají tu : http://www.ekobus.cz/ a jezdí ne na LPG, ale na CNG, takže z vejfucku leze jenom vodní pára a jezdí to za málo. Nevýhoda oproti LPG je že musí být větší nádrže na stejné množství paliva oproti LPG ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...