Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

a jeste z Luzernu .-)

Nojo, invalida a takové fáro, ale už jsme na tom stejně jako v cizině. Sociální politika je zde super, stačí se podívat před markety co stojí za fára se značkou invalida ...:-) Někdy opravdu zírám /nejsem naivní, ani blbej - jen naštvanej, jak to někomu prostě může projít/

Jsem zvědavý co bude stát za auto mě na té samé značce pro inavalidy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vám přijel do práce, a co nevidím na policením parkovišti???? Tak jsem se pozeptal čí to je a je to naší nové kolegyně. Ne ne úplatky ne, ale její přítel jí to koupil za úspěšné složení zkoušek na ZOPce..... lollollollollollol

post-15441-1208287676_thumb.jpg

Peckový autí. Ale asi to musí vypadat blbě když z toho vystupuje policistka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale zase má asi pěkně udržovaný trávník ne? Já bych takovou sekačku mámě i pořídil, ale musí být 100% funkční. Mámě je 70 let a sekačka s klimou by jí určitě potěšila lol

Tak toto je fakt skoda penazi a namahy, vyzera to ako :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim ale narozdíl od Lamba, ty parkovat s Fabčou jako prase nemůžeš.. resp, oba stojíte jak přirození ale u toho Lamba se to dá přežít lol

Čekal jsem, kdo se ozve. Na tý fotce je vidět, že moje auto (je to skutečně ta fábie, jak jste to uhodli? :D ) svítí, jel jsem totiž kolem toho lamba, tak jsem vedle něj zajel, vyskočil jsem ven, udělal jsem foto a zase jsem hned odjel, ani jsem nevypínal motor, takže klid ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peckový autí. Ale asi to musí vypadat blbě když z toho vystupuje policistka :)

Vzhedem k tomu, že je to hubená hezká blondýna, tak se tomu ani nigdo nediví... kol5kol5 škoda, že jsem se já nenarodil jako hezká blondýna, jsem si mohl taky jezdit kde čím...

;)

Editováno: , autor: crazyduke
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máme tu pár supů.... u letiště byla nějaká předváděčka, ale než sem šel z práce, tak tam zbylo jen těhle pár kusů. Měli tam 5 plných kamionů.... škoda, prý to parkoviště bylo plné.... post-15441-1208508674_thumb.jpg post-15441-1208508547_thumb.jpg post-15441-1208508819_thumb.jpg

Jj byla převáděčka :);):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...